TV3 nuotr.

Visus stereotipus laužantis Vytautas Medineckas: „Nebūtų sporto, nebūtų ir Ironvyto“

Aktoriaus, reperio bei verslininko Vytauto Medinecko, geriau žinomo kaip Ironvyto, šiandien pristatinėti jau nebereikia – Lietuvoje jo vardas žinomas kone visiems. Tačiau retas kuris yra girdėjęs apie ilgą šio vyro kelią – nuo sporto salės Vilniaus Naujininkų rajone, iki muzikos ir kino pasaulio ar aistringų tango pamokų Argentinoje. Apie visa tai bei meilę savo žmonai Ironvytas papasakos jau šį sekmadienį, TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“.

„Gyvenimas taip pasisuko, kad viskas priklauso nuo geležies: mano verslas, išvaizda, muzika ir vaidyba. Jei nebūtų sporto, nebūtų ir Ironvyto“, – atvirai laidoje sakys V. Medineckas, pradėjęs sportuoti dar tuomet, kai jam tebuvo 15 metų.

Tuo pat metu prasidėjo ir pirmieji nedrąsūs jo bandymai kurti muziką. Tiesa, apie tai savo rajono gyventojams Ironvytas nieko nepasakojo – bijojo likti nesuprastas.

Tačiau pradėjęs kurti, jis nebesustojo, ir niekuomet nekreipė dėmesio į neigiamus komentarus – tiesiog darė tai, kas jam patinka, ir tuo džiugino savo gerbėjus. Štai daina „Tai – mūsų klubas“ Ironvyto gyvenime suvaidino ypatingą vaidmenį, o kartu visuomenei parodė, kad reperis taip pat gali būti raumeningas ir sportiškas.

„Mano išvaizda ir buvo tas tramplinas – žmonėms buvo įdomu, kas tas kačiokas, kuris repuoja – jie gi durni, nieko nesupranta, tad kaip jis tai padarė? Žmonės, paklausę mano dainų, kartais stebisi, kad pats jas rašau. Bet aš ir esu tas žmogus, kuris stengiasi laužyti stereotipus“, – pasakos Ironvytas, kuris savo gyvenime dažnai susidurdavo su išankstine aplinkinių nuomone.

Geba mėgautis gyvenimu

Ironvytas įrodė, kad raumenys netrukdo nei dainavimui, nei vaidmenims kino pasaulyje, nei aistringajam tango šokiui, kurio akimirkas pamatys ir laidos žiūrovai.

Taip pat Vytautas linksmai pasakos apie situacijas, kai aplinkiniai nustemba sužinoję, jog jam nebūdingi jokie žalingi įpročiai. Anot Ironvyto, didžiausią laimės pojūtį jam teikia mėgstama veikla bei jį supantys žmonės.

O pastaruoju metu vis dažniau Ironvytą galime išvysti ir kine – vien šiais metais jis atliko 5-6 vaidmenis. Tam didelę įtaką daro ir įspūdinga jo išvaizda. Tačiau pati pradžia nebuvo itin sklandi, o prisiminimai apie pirmuosius bandymus vaidinti iki šiol prajuokina jį patį.

Dar vienas iššūkis jo gyvenime – neseniai atvertos šokio pasaulio duris. O šokti tango jis mokėsi net pačioje Argentinoje! „Tie mano raumenys pridėjo tiek artumo, kad nebežinau, kaip į tai reaguos mano žmona“, – juoksis vyras neslėpdamas, kad gyvena su labai protinga moterimi.

Su Eugenija Ironvytas susipažino darbe – be visų savo veiklų, jis dar prekiauja ir maisto papildais. Tiesa, apie savo žmoną ir 5-erių metų dukrą, Vytautas atvirauja retai – bendrų jų gyvenimo akimirkų nepamatysite ir socialiniuose tinkluose. To priežastis jis atskleis itin atvirame pokalbyje su laidos vedėja Kristina Rimiene.

Jau šį sekmadienį žiūrovai sužinos ir daugiau intriguojančių Ironvyto gyvenimo detalių – nuo to, kokį vaidmenį jo gyvenime suvaidino Naujininkų rajonas bei apie kokį filmo scenarijų jis pats svajoja, iki to, ką mano apie tėvystę.

Naujam gyvenimui prikelti daiktai pražysta naujomis spalvomis

Laidos rubrikoje „Floristinis desertas“ žiūrovai išvys, kaip jau anksčiau sukurtos floristinės detalės atgimsta naujai šviesioje pastelinių spalvų puokštėje. Laidos vedėja, floristikos dizainerė K. Rimienė, ne tik atgaivins buvusią detalę, bet ir privers ją suskambėti naujai įvairiažiedėmis rožėmis, gvazdikais, frezijomis, gerberomis, eustomomis, hiperikos uogytėmis ir žaluma.

Floristikoje didelį vaidmenį atlieka įvairiausios technikos ir sprendimai, kurie gali padėti sukurti nuostabiausias kompozicijas. Tokia bus ir šį sekmadienį sukurta puokštė – naudojant skirtingas technikas, įspūdingas kūrinys ne tik džiugins akį, bet ir privers žiūrovus atidžiau apsidairyti aplinkui – galbūt visai šalia yra detalės, kurios gali naujai atgimti ir papuošti jūsų namus?

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais, 10 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: