Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2017-12-29

Visvaldas Matijošaitis apie prabėgusius metus: „Geriau galvoti, ko nepadarėme, nei ką padarėme“

Paskutinėje šių metų laidoje „KK2 Penktadienis“ žinomi žmonės ir politikai kalbės apie praėjusius metus bei ateities planus. Kauno meras Visvaldas Matijošaitis laidoje sakys, kad per 2017-uosius nuveikta tikrai daug, tačiau reikia labiau galvoti apie tai, kas nepadaryta, o ne kas padaryta.

„Labiausiai džiugino gatvių tvarkymas. Labiausiai visi džiaugiasi, bet darbų darėme daug. Geriau galvoti, ko nepadarėme“, – 19 val. 30 min. laidoje „KK2 Penktadienis“ sakys politikas ir verslininkas.

Kauno meras dalins pasiūlymus ir Lietuvai, ką reikėtų daryti, kad gyvenimas pagerėtų: „Daug reiktų daryti žingsnių, gal tuos pačius, kuriuos darėme Kauno savivaldybėje, – sumažinti biurokratinį aparatą, kad liktų tik dirbantys žmonės, o ne tuščiai kalbantys. Pinigai turi nueiti į verslų skatinimą, darbo vietų kūrimą ir kad oriai galėtume gyventi“.

Kauno vadovas pripažins, kad Vilnius buvo stipriai išsiveržęs į priekį dėl ankstesnių merų darbų: „Nelenktyniaujame nei su vilniečiais, nei su Šimašiumi. Gal buvę merai Vilniuje buvo daugiau padarę, o pas mus buvo šiek tiek užleista viskas“.

V.Matijošaitis laidoje atskleis, kad dėl darbų gausos laisvalaikiui daug laiko neturi, tačiau stengiasi jį praleisti aktyviai ir sveikai: „Ir su dviračiu važinėju, ir maistą reguliuoju“.

Laidoje dalyvaus ir buvęs Seimo narys Andrius Šedžius. Verslininkas šių metų pradžioje bendravo su žinomu ekstrasensu Maksimu Gordejevu, kuris šiauliečiui davė neįkainojamų patarimų: „Įsiklausiau į jo patarimus ir tikrai yra žmonių, kurie turi sugebėjimų ir gali žvelgti į ateitį. Tikrai jo patarimai buvo labai naudingi ir jo vizijos ir matymai išsipildė“.

Laidoje politikai taip pat aptarė ir Kęstutį Pūką, kuris šiais metais ne tik pasižymėjo skandalais, bet ir tapo jau dešimtojo vaiko tėvu.

„Aš galiu tik pasidžiaugti ir pasididžiuoti už tokius vyrus, kurie sulaukę 65 metų sugeba susilaukti palikuonių. Ir jeigu kiekvieną šeima sugebėtų užauginti 10 vaikų, tai tikrai demografinės problemos šalyje nebūtų“, – kalbės A. Šedžius.

Paskutinę šių metų laidą „KK2 Penktadienis“ žiūrėkite šiandien 19 val. 30 min. per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: