Autorės nuotr.

Vizitinių kortelių paroda

Tiksliai nežinoma, kada atsirado pirmoji vizitinė kortelė, tačiau 19 a. pabaigoje jos jau buvo žinomos.

Geriausias būdas pateikti informaciją apie save, savo verslą – vizitinė kortelė. Joje nurodomi svarbiausi dalykai: įmonės pavadinimas, adresas, telefonas, elektroninis paštas, tinklalapis, logotipas, dabar ir QR kodas.

Dusetų K. Būgos bibliotekoje eksponuojama įdomi paroda: „Vizitinė kortelė – veiklos ir asmenybės akcentas“, skirta kan. Stanislovo Krumpliausko 49-osioms kunigystės metinėms (į kunigus įšventintas 1974 m. balandžio 9 d.).

Parodoje beveik 400 vizitinių kortelių – jų, kaip ir žmonių, su kuriais buvo užmegztas dalykinis ryšys, kasmet daugėjo: kanauninkas Anykščiuose buvo klebonu, vėliau – dekanu, dabar dešimtmetį kunigauja Dusetose.

Arkivyskupo, Šventojo Sosto Apaštališkojo Nuncijaus Pabaltijo šalyse; Skaitmeninės spaudos savininko; Seinų laikraščio redaktoriaus; Panevėžio muzikinio teatro – kvarteto narių; Lietuvos Teisės universiteto prorektoriaus; Rokiškio, Anykščių savivaldybės merų; Prancūzijos ambasados Kultūros skyriaus specialistės; dr. Inžinieriaus iš Lenkijos Bydgoszcz miesto; UAB „PITTI“ direktoriaus; Kauno arkivyskupijos siuvyklos vedėjo-sukirpėjo; Leszno mieste esančios devocionalijų parduotuvės savininkų; seselės Nijolės Sadūnaitės – jų ir daugelio kitų, ne tik Lietuvoje gerai žinomų žmonių, vizitines korteles galima pamatyti parodoje, kurią paruošė vyr. bibliotekininkė Elena Gaižiuvienė.

Įdomu apžiūrėti: skirtingos ne tik spalvomis ir dizainu, pateikiama ir skirtinga informacija. Vizitinės kortelės – istorijos liudininkės, saugančios įvairius faktus: pavadinimai, pareigos – kartais atskleidžia, kad informacija dešimtmečio (ar daugiau) senumo. Kai kurios jau saugo savininko, kuris jau Amžinybėje, atmintį…

Vizitinių kortelių spausdinimas


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: