Policijos departamento nuotr.

Vogtu mikroautobusu jaunuoliams toli nuvykti nepavyko

Antrąją šv. Velykų dieną Kaune jauniems vyrams pavogtu mikroautobusu toli nuvykti nepavyko. Likimo „pokštas“, tačiau netrukus mikroautobusas trenkėsi į ne tarnybos metu neuniformuotos pareigūnės vairuojamą automobilį.

Balandžio 18 d. apie 18.10 val. Kaune, Savanorių pr., iš automobilių stovėjimo aikštelės buvo pavogtas, kaip įtariama, neužrakintas mikroautobusas „Renault Master“. Nespėjus sulaukti pranešimo apie įvykdytą vagystę, netoliese, Kampo g. ir Kalniečių g., sankryžoje ši transporto priemonė susidūrė su automobiliu „VW Golf“, vairuojamu moters (gim. 1996 m.).

Kaip paaiškėjo, pavogtu mikroautobusu vyko du neblaivūs vyrai – anksčiau už vagystę teistam jį vairavusiajam (gim. 1994 m.) nustatytas vidutinis girtumo laipsnis (2,06 prom.), kartu važiavusiajam (gim. 1997 m.) – lengvas girtumo laipsnis – 0,72 prom. Abu vyrai sulaikyti.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. Už tai jauniems vyrams gresia laisvės atėmimas.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: