Laisvalaikis - Mada - 2020-12-09

Vonios kambario dekoras: kokių klaidų vengti?

Namų dekoravimas – įdomus ir įtraukiantis procesas. Tačiau tam, kad galutinis rezultatas būtų maksimaliai patrauklus, dažniausiai reikia nemažai paplušėti. Nepaisant to, kad vonios kambarys yra viena iš mažiausių erdvių namuose, dėl šios priežasties jo dekoravimas netampa paprastesnis. Todėl pakankamai dažnai neišvengiama įvairiausių klaidų.

Netinkamos spalvų paletės pasirinkimas

Spalvos – viena iš esminių interjero įvaizdžio dalių. Jos svarbios ne tik estetiniu, bet ir funkciniu požiūriu. Jeigu vonios kambarys yra itin mažas, jame geriau naudoti šviesius atspalvius, kurie suteikia erdvumo pojūtį. Patalpoje vyraujant labai tamsiems tonams, ji atrodys tik dar mažesnė. Tiesa, pasirinkus tinkamą apšvietimą, galima išvengti tokios problemos ir drąsiau naudoti tamsius atspalvius.

Itin stilingai vonios kambaryje atrodo neutralios spalvos, tokios kaip balta, pilka ar juoda. Tai – visuomet madinga klasika. Šioms spalvoms atskleisti puikiai tinka įvairūs aksesuarai: muilinės, dantų šepetėlių laikikliai, kilimėliai ir netgi rankšluosčiai. Išsirinkite sau patinkančias interjero detales ir užsisakykite internetu tiesiai į namus.

Per mažai vietos smulkių daiktų laikymui

Vonios kambaryje dažniausiai galima rasti daug smulkių daiktų: nuo įvairiausių kosmetikos priemonių iki higienos reikmenų. Todėl dekoruojant interjerą patariama pasirūpinti jų laikymui skirta vieta. Šiuo atveju labai praverčia plastikinės dėžutės su skyreliais. Jos gali būti įvairių dydžių, formų ir spalvų. Skyreliais suskirstytose dežutėse galima patogiai susidėti tiek dažniau, tiek rečiau naudojamus daiktus. Tokios priemonės ne tik padeda palaikyti tvarką namuose, bet ir stilingai atrodo. Norisi išbandyti, tiesa?

Tarpusavyje nederantys aksesuarai

Visiškai įprasta, jog namų aplinka kas kiek laiko papildoma vis naujomis detalėmis. Puiku, jeigu jos tinkamai priderinamos prie interjero. Tačiau neretai pasitaiko atvejų, kai vonios kambaryje esantys aksesuarai atrodo visiškai skirtingai. Taip patalpoje įsivyrauja chaosas ir netvarka. Nieko nuostabaus, jog kontrastingomis detalėmis pripildytas kambarys atrodo neestetiškai.

Norint to išvengti, svarbu gerai apgalvoti kiekvieną naują pirkinį. Nepriklausomai nuo to, tai būtų muilinė, tualeto šepečio laikiklis ar šiukšlių dėžė, kiekvienas aksesuaras turėtų spalviškai ir stilistiškai derėti prie kitų vonioje esančių detalių ir bendro interjero įvaizdžio.

Per mažai funkcionalumo

Vonios kambaryje, taip pat kaip ir visuose namuose, ypač svarbu nepamiršti funkcionalumo. Tai reiškia, kad jame naudojami aksesuarai turėtų ne tik patraukliai atrodyti, bet ir būti praktiški. Rinktis tikrai yra iš ko: muilo dozatoriai, dantų šepetėlių laikikliai, rankšluosčiai ir daugybė kitų. Internetu galite patogiai ir greitai užsisakyti norimas prekes. Tai tobulas sprendimas norintiems sutaupyti laiko ir išvengti lankymosi prekybos centruose.

Pasitelkus tinkamas priemones, sukurti stilingą ir patogų vonios kambarį tampa žymiai paprasčiau. Skirkite laiko jų pasirinkimui ir išvenkite dažniausiai pasitaikančių interjero dekoravimo klaidų. Tegul ši namų erdvė virsta asmenine jūsų ramybės oaze, kurioje leisti laiką būtų tikras malonumas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: