Romualdas Grilauskas. (Rimvydo Ančerevičiaus (JP.lt) nuotr.).

Vos kojas taryboje apšilęs R.Grilauskas keičia Panevėžį į Kauną

Panevėžio miesto tarybos posėdyje daugumos miestiečių nuostabai pagal Socialdemokratų partijos sąrašą į miesto tarybą išrinktas ir vos kojas politikoje suspėjęs sušilti Tarybos veiklos reglamento komisijos vadovas 1954 metais gimęs Romualdas Grilauskas pareiškė, jog nuo gegužės 1-osios atsisako tarybos nario pareigų, nes persikelia gyventi į Kauną.

Buvęs ilgametis Panevėžio „Žemynos” vidurinės mokyklos, o paskui progimnazijos, vienintelės mieste plaukimo baseiną turinčios švietimo įstaigos vadovas R.Grilauskas padėkojo merui Ryčiui Mykolui Račkauskui bei kolegoms už bendrą darbą ir palinkėjo toliau sėkmingai darbuotis miesto ir miestiečių labui. Paliaupsintas meras patikino, kad kauniečiu tapsiančiam panevėžiečiui patogiu metu su juo bus deramiau atsisveikinta.

Su Panevėžio miesto taryba atsisveikinus R.Grilauskui jo vietą valdžios rūmuose, o dabar nuotoliniuose posėdžiuose, užims 41 metų Panevėžio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro direktorius Andrius Busila – Černobylio atominės elektrinės padarinius likvidavusio atsargos karininko, buvusio ilgamečio Panevėžio teritorinės muitinės direktoriaus Roberto ir buvusios Panevėžio apskrities viršininko administracijos Teisės departamento direktorės Raimondos sūnus. Beje, A.Busila irgi yra baigęs „Žemynos” vidurinę mokyklą.

Andrius Busila

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: