VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ nuotr.

VšĮ „Aukštaitijos siaurajam geležinkeliui“ – net du „Turizmo gilių“ apdovanojimai

Anykščiuose vykusiose „Turizmo gilių” apdovanojimuose didelio palaikymo sulaukė VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ įvertintas net dviejose nominacijose.

„Džiaugiuosi, kad „Turizmo gilių” apdovanojimų šventėje sulaukėme net dviejų apdovanojimų. Už naujų iniciatyvų įgyvendinimą gavau „Metų žmogaus” apdovanojimą ir gilę, o VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ (Siaurukas) už šiemet pristatytą pirtelę ir kubilą gavo „Metų atradimo” gilę. Dėkoju Anykščių krašto bendruomenei už įvertinimą, taip pat dėkoju ir savo kolektyvui, be kurio palaikymo ir darbo nebūtų įmanoma įgyvendinti naujų idėjų ir pasiekti naujų rezultatų. Šie apdovanojimai tai ženklas, kad važiuojame teisingu keliu. Siaurukas vežė, Siaurukas veža ir Siaurukas veš!“, – sakė VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktorius dr. Darius Liutikas.

Jau tradicija tapę kasmetiniai turizmo paslaugų teikėjų apdovanojimai „Turizmo gilės“ sukviečia Anykščių rajono turizmo paslaugų teikėjus pasidžiaugti vieni kitų nuveiktais darbais, atsiradusiomis naujovėmis bei apžvelgti bendrą turizmo situaciją rajone.

Renginio metu apdovanoti asmenys, privataus ir viešojo sektoriaus atstovai – šių metų Anykščių krašto turizmo lyderiai, kuriuos anykštėnai išrinko internetinio balsavimo būdu.

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ informacija ir nuotraukos


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: