VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ nuotr.

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ atnaujino vagonus

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ pagerino sąlygas keliaujantiems iš Anykščių geležinkelio stoties trumpaisiais reisais ar reguliariuoju reisu iki Rubikių ežero.

„Mūsų keleiviams pristatome naujas pagerintas keliavimo sąlygas. Praėjusią savaitę į Anykščius atvyko du atviro tipo vagonai aptempti skaidriais tentais, kurie apsaugos keleivius nuo dažnai užklumpančio trumpalaikio lietaus. Be to viename iš uždarų vagonų įrengėme oro kondicionierių“, – sako  VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktorius dr. Darius Liutikas.

Atviro tipo vagonai yra atviresni ir suteikia keleiviams daugiau galimybių pasigrožėti apylinkės vaizdais ir Šventosios upės panorama, kuri atsiveria nuo geležinkelio tilto.

Kartu su atnaujintais vagonais į Anykščius atvyko ir pirtelė su kubilu ant bėgių, kuri visą liepos mėnesį lauks keleivių Anykščiuose. Užsisakius pirtelę iš Anykščių geležinkelio stoties galima vykti maršrutu iki Rubikių ežero, kur keleivių laukia pramogos tvenkinyje bei „Žuvienės pašiūrė“ arba iki stotelės Pagojė ir ten esančio  tvenkinio, kur įsikūręs atostogų parkas WakePond, kavinė, vandens pramogos, ir motokroso trasa.

Primename, kad reguliarūs reisai Anykščiai – Rubikiai – Anykščiai nuo gegužės pradžios iki spalio pabaigos organizuojami kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį 11 val. (bilieto kaina 12 Eur.). Taip pat savaitgaliais organizuojamos kelionės ir trumpuoju reisu. (Bilieto kaina keleiviui 5 eurai). Kelionės organizuojamos savaitgaliais 15.30, 16.00 ir 16.30 val.

Taip pat Anykščiuose yra galimybė visiems norintiems pasivažinėti siaurojo geležinkelio bėgiais elektrine drezina.

Taip pat šią vasarą planuojama atnaujinti ir geležinkelio stotyje esantį stoties viršininko kabinetą, iš kurio visi Aukštaitijos siaurojo geležinkelio keleiviai galės išsiųsti Siauruko atvirlaiškius savo draugams ar artimiesiems.

Artimiausias Siauruko organizuojamas renginys  – „Žygis Mindaugo keliu“ vyks liepos 6d. Daugiau informacijos apie keliones ir pramogas bei VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ elektroninius bilietus galima įsigyti interneto svetainėje www.siaurukas.eu.

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: