VTEK pradėjo tyrimą dėl Gvido Vilio elgesio

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl Panevėžio muzikos mokyklos direktoriaus Gvido Vilio elgesio.

Bus aiškinamasi, ar švietimo įstaigos vadovas nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimo vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti bei draudimo naudotis pareigomis asmeninei naudai gauti.

Panevėžio miesto meras pranešė, esą G. Vilys priėmė sprendimų dėl savo vadovaujamoje mokykloje dirbančių brolio ir brolienės tarnybos. Taip pat mokyklos direktorius, esą, sudarė patalpų nuomos sutartį su asociacija „Aukštaičių kultūros draugija“, kurios dalininkas (narys) pats yra. O nuomojamos patalpos, esą, skiriamos asociacijai priklausančio ir G. Vilio sutuoktinės vadovaujamo meno kolektyvo veiklai. Pranešime teigiama, jog su „Aukštaičių kultūros draugija“ mokyklos direktorius taip pat pasirašė paslaugų teikimo sutartis, pagal kurias asociacija mokyklai atlygintinai teikė mokymų, renginių vedimo ir konkurso dalyvių vertinimo paslaugas. Esą pagal vieną iš sutarčių, Panevėžio muzikos mokykloje vykusio festivalio-konkurso dalyvių atliekamų kūrinių vertinimą atliko G. Vilio sutuoktinė, o už šią paslaugą „Aukštaičių kultūros draugija“ gavo dvigubai didesnį alygį, nei kiti pasirodymus vertinę ekspertai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: