Vyksta moksleivių apklausa!

Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) Panevėžio miesto mokinių savivaldų informavimo centras (MSIC) kviečia moksleivius pareikšti nuomonę apie mieste organizuojamas neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) veiklas – būrelius, užsiėmimus ir pan. Tuos, kurių lankymas finansuojamas „pinigų paskui vaiką“ principu.

MSIC nori išsiaiškinti, ar jaunimas noriai dalyvauja NVŠ veiklose, jei ne – kodėl.  Ar užsiėmimuose moksleiviai įgyja naujų žinių, įgūdžių, suteikia galimybių išreikšti ir realizuoti save, tapti kūrybingiems, savarankiškiems. O gal suteikia galimybę užsiimti mėgstama veikla po pamokų? Kokių NVŠ veiklų trūksta ir t. t.

Elektroninė apklausa skelbiama www.panevezys.lt. Moksleivių atsakymų į klausimus laukiama iki gegužės 31 d.

Mokinių nuomonės tyrimo rezultatai bus pateikti Panevėžio miesto savivaldybės švietimo tarybai. Su jos nariais bus aptariamos ir sprendžiamos problemos, siūlomos naujos galimybės ir alternatyvos NVŠ kokybei gerinti.

Savivaldybės duomenimis, šiuo metu įvairius būrelius / užsiėmimus nuotoliniu būdu lanko 2630 vaikų. Prieš karantiną šis skaičius buvo didesnis – per 4000. Savivaldybė NVŠ teikėjams kas mėnesį skiria po 10–17 Eur už vieno vaiko užimtumo organizavimą.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfq7bJDOvadAjDn_omtcOyngGgVZMtvf1x-U2IlfgYp_WQ9YA/viewform?fbclid=IwAR27TJvcgHGYl_nTIU38npEcomYGslBoZJk68jxml9FXTO3mhX54_ZOPs0U


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: