Vyras iš prekybos centrų vogė alkoholį ir sūdytą lašišą (video)

Ikiteisminis tyrimas dėl vagysčių perduotas prokuratūrai kaltinamajam aktui surašyti ir perdavimui į teismą. Įtarimai šiame ikiteisminiame tyrime pareikšti trisdešimt vienerių metų amžiaus Trakų rajono gyventojui. Ne kartą teistam įtariamajam gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato tyrėjai baigė ikiteisminį tyrimą, kuriame įtarimai dėl vagysčių iš prekybos centrų Trakuose pareikšti 31-erių metų amžiaus vyrui. Netrukus šis ikiteisminis tyrimas pasieks teismą.

Š. m. balandžio 3 d. Trakų policijos Reagavimo skyriaus pareigūnai, patruliuodami Trakuose, pastebėjo svirduliuojantį vyrą, kuris paskui save tempė prekių krepšelį, prikrautą alkoholinių gėrimų. Pareigūnai atpažino ankščiau ne kartą už įvairius nusikaltimus, tame tarpe ir už vagystes iš prekybos centrų, teistą 31-erių metų amžiaus Trakų rajono gyventoją. Pareigūnams abejonių nekilo – padaryta vagystė. Buvo nustatyta, kad šis vyras įžūliai pavogė alkoholinius gėrimus ir prekių krepšelį iš netoliese esančio prekybos centro.

Pradėto ir atlikto ikiteisminio tyrimo metu Trakų policijos tyrėjai nustatė, kad įtariamasis per tris kartus iš Trakuose esančių įvairių prekybos centrų jų darbo metu pavogė 12 l įvairių alkoholinių gėrimų ir 39 pakuotes sūdytos ir šaltai rūkytos lašišos už beveik 600 eurų.

Įtariamajam gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: