Vytautas Šiškauskas prisipažino svajojęs visai apie kitokią karjerą – norėjo būti visai ne dainininku, bet paniškai bijojo

Vytautas Šiškauskas – vienas populiariausių lietuviškos popmuzikos atlikėjų. Dainininkas nėra linkęs viešinti savo asmeninio gyvenimo bei veltis į įvairius pramogų pasaulio skandalus, tačiau šį trečiadienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Šeškinės 20“  jis pirmą kartą pasidalins keliomis asmeninėmis istorijomis.

Atlikėjas atskleis, kad prieš dainininko karjerą turėjo visai kitokių planų. „Planavau chirurgo specialybę. Pirmas dalykas buvo noras, bet antras – baimė, pjovimo ir kraujo baimė. Nežinau kodėl, bet savo kraują matyti galiu, o jeigu reiktų kažkokią operaciją daryti kitam, būtų per sudėtinga. Štai tas mane ir stabdė. Labiausiai šitą profesiją skatino rinktis mama ir aplinka. Bet ir aš visada turėjau norą padėti kitiems“, – atviraus Vytautas Šiškauskas.

„Ar esat varlę pripūtęs ar šiaip kokį gyvūną operavęs?“ – teirausis laidos vedėjas Dž. Siaurusaitis.

„Esu… Ir ne vieną pripūtęs. Dabar, kaip sakyt, atsiprašau, bet tokie laikai buvo… Ir, kai esi vaikas, nelabai supranti pasekmes“, – nedaugžodžiaus V. Šiškauskas.

Eterio metu laidos vedėjas Giedrius Savickas, įkvėptas dainininko, prabilo eilėmis, skirtomis būtent jam. „Vytautai, chirurgu netapote, tačiau jūsų dainų žodžiai kaip skalpelis raižo mūsų sielas ir kraujuoja mūsų širdys“, – kalbės G. Savickas.

Antroji vakaro šou viešnia aktorė Emilija Latėnaitė-Beliauskienė. Laidos metu, aktorė su žiūrovais pasidalins savo paties pirmojo pasimatymo detalėmis, kurį puikiai atsimena iki šiol. „Su Simonu Storpirščiu ėjau į pirmąjį savo gyvenime pasimatymą per Šv. Valentino dieną. Lietuvos kino teatre, puikiai atsimenu, dar rodė filmą „Penktasis elementas“. Smagu buvo, tačiau nuėjome į vienintelį pasimatymą ir toliau tiesiog klasiokai buvome. Viskas vyko penktoje klasėje. Įdomu tai, kad šiam pasimatymui susikooperavome ir iš viso ėjome 8 poros, kad būtų drąsiau“, – prisiminimu dalinsis E. Latėnaitė – Beliauskienė.

Pirmąjį karantiną aktorė E. Latėnaitė praleido kaime, vienkiemyje, kuriame vienintelis patogumas buvo elektra. Kardinaliai pasikeitus gyvenimui aktorė vandenį sėmė iš šulinio ir pečių kūreno pati. „Taip pripratau, kad grįžti nebesinorėjo. Buvo įdomu, juk buvo priimtas tarsi iššūkis. Tačiau pats laikas buvo labai gražus, pavasaris, viskas žydėjo, paukščiai čiulbėjo. Tiesa, gimtadienis buvo liūdnas, kadangi apsinuodijau dūmais. Lijo lietus ir lašai pateko į kaminą, visi dūmai buvo namuose“, – prisimins aktorė.

„Tai neišsipildė jums V. Šiškausko dainos žodžiai, kuriuose jis linki namų be dūmų…“, – juokaus vakaro šou vedėjas Giedrius.

Kaip ir kiekvieną trečiadienį, šį vakarą, 20 val., LNK laidoje „Šeškinės 20“ – gera nuotaika ir dar niekam negirdėtos istorijos su vakaro svečiais. Nepraleiskite!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: