LNK nuotr.

Vytauto Grubliausko žmona atskleidė, kokią staigmeną jos vyras padarė Švedijos karaliui: protokolas braukė prakaitą

Šį trečiadienio vakarą LNK laidoje „Šeškinės 20” svečiuosis buvęs ilgametis Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas su žmona Inga ir dviem savo jauniausiais vaikais Elze ir Vytautu. Laidoje šeima dalinsis ne tik patirtais įspūdžiais dar viename LNK projekte „Lietuvos balsas. Kartos“, bet ir atskleis, kaip pasikeitė jų gyvenimas, kai Vytautas tapo Klaipėdos miesto meru.

„Gal labiau galėčiau pasakyti, kas nepasikeitė tuo metu ir dabar. Tėtis groja kiekvieną vakarą ir tai daro daug atsakingiau nei aš. Aš negroju kiekvieną dieną, kad ir kaip stengčiausi, bet jam pavyksta. Jis groja kiekvieną vakarą, dar taip vėlai, o mano kambaryje taip viskas girdisi. Tai nebuvo pasikeitę net ir tuomet, kai jis buvo politikoje”, – dalinsis V. Grubliausko dukra Elzė.

„Žinot, atvirai pasakysiu, manęs jokie titulai negadino. Ne į pareigas žiūrėjau, o klausiausi to, ką sakė mano širdis. Nebuvau atsiribojęs nuo visko, kad dabar būsiu tik tas, arba dabar grįžtu ir būsiu tik tuo“, – šį trečiadienio vakarą LNK laidoje „Šeškinės 20“ pasakos V. Grubliauskas.

Net ir būdamas meru Vytautas save labiau laikė muzikantu, džiazistu nei politiku. Kaip pasakoja Inga Grubliauskienė, vyras net pačiose rimčiausiose situacijose sugebėdavo priimti spontaniškus sprendimus. „Visi mes esame žmonės ir nesvarbu, kokį titulą turime. Aš atsimenu vieną tokį momentą, kai į Klaipėdą buvo atvykęs Švedijos karalius ir turėjo būti pietūs restorane. Protokolas bėgiojo ir galvojo, kaip čia dabar bus, nes jeigu karalius pakelia vandens stiklinę, reikia tą daryti, aną daryti, prisistatyti. Tada atėjo eilė Vytautui sakyti kalbą, prisistatyti, bet vietoje to jis paėmė trimitą. Reikėjo matyti, kaip karalius atsipalaidavo, pradėjo pritarti ir dainuoti. Mačiau, kaip protokolas braukė prakaitą, kad viskas vyksta ne pagal eilutes. Vytautas sakė, juk karaliaus visas gyvenimas vyko pagal taisykles, norėjau žmogui padovanoti tokį atsipūtimą”, – apie vyro kūrybiškumą pasakojo Inga.

„Tai tokie nestandartiniai, vietoje gimstantys improvizaciniai sprendimai. Jie visada turi kitokią prasmę. Kaip ir krepšinio aikštelėje. Tu gali žaisti pagal sudėliotas schemas, bet jeigu tu neturėsi jausmo, kad šioje vietoje reikia improvizacijos, kuriai nepasiruošę nei priešininkai, nei treneriai, tai viskas gali pasibaigti blogai. Improvizacija valdo pasaulį”, – teigė Vytautas Grubliauskas.

„Lietuvos balsas“ – irgi improvizacija?”– teiravosi laidos vedėjas Giedrius.

„Visiškai, Inga yra improvizacijos motina”, – apie žmoną rėžė Vytautas.

„Taip jau atsitiko, kad toje komandoje visi esame instrumentalistai. Pamaniau, kad čia bus proga visiems sugrįžti, parepetuoti kartu. Pavyko visus įkalbėti, nors repeticijų daug nebuvo, bet jaunas veržlumas nugali viską. Labai džiaugiamės, kad turime mamą operą Nomedą Kazlaus, kuri labai visus motyvuoja”, – dalijosi Inga.

Visas šiltas susitikimas su Grubliauskų šeima – šį trečiadienio vakarą, 20 val., laidoje „Šeškinės 20“ per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: