,,Vyturio“ progimnazijoje bus daugiau šypsenų

Visi žinome, kad mokykla tai vieta, kurioje mokiniai praleidžia didžiąją dienos dalį. Tai terpė, kurioje vyksta ne tik  ugdymo procesas, bet ir psichologinis pasiruošimas tapti suaugusiu. Pačių įvairiausių emocijų yra sklidina kiekviena diena mokykloje. Bet ar mokame tas emocijas atpažinti, išsakyti, tinkamai reaguoti ir priimti konstruktyvų sprendimą, kai šalia esančiam emocijos veržiasi per kraštus?

,,Vyturio“ progimnazijos pedagogų komanda suprasdama, kad emocinio intelekto ugdymas yra sėkmės garantas ugdytinių ateičiai, parengė paraišką ir gavo finansavimą  „Erasmus+“ KA1 bendrojo ugdymo mobilumo projektui „Šiuolaikinės mokyklos iššūkis-EQ“ (Nr. 2019-1-LT01-KA101-060343). Projektu bus siekiama tobulinti mokytojų žinias ir įgūdžius emocinio intelekto ugdymo srityje. Savitą kelią susikurti padės bendraminčiai Latvijoje, Estijoje, Vokietijoje ir Ispanijoje.

Du metus įgyvendinant projekto veiklas bus siekiama kuo daugiau mokytojų ,,užkrėsti“ emocinio ugdymo ,,virusu“ ir tikėjimu, kad  tiesiausias kelias į akademines žinias, tai jų susiejimas su asmenine kiekvieno mokinio sėkme mokykloje. Baigiantis projektui bus parengta ir diegiama socialinio-emocinio ugdymo sistema, kuri padės stiprinti mokinių emocinį intelektą. Kaip sako mokytoja Renata: ,,Bus daugiau šypsenų“.

Projekto koordinatorė Inga Navickienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: