Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2016-09-21

„X Faktoriaus“ dalyvė išves iš proto M. Mikutavičių: teisėjas puls merginai po kojomis

Sekmadienio vakarą 19.30 val. per TV3 – populiariausias Lietuvoje muzikinis projektas „X Faktorius“. Nauji talentai, įspūdingi balsai, adrenalinas ir noras nugalėti – projekto žiūrovai žino, kad be šių emocijų nepraeina nė viena transliacija.

Raudonplaukė Laura Rimkutė jau kartą bandė laimę „X Faktoriuje“. Tiesa, tai vyko prieš kelis metus. Merginos vokalo galimybėmis neabejotų niekas – į socialinius tinklus įkelti Lauros atliekamų dainų įrašai sulaukia palaikymo ir iš draugų, ir iš gerbėjų.

Į „X Faktoriaus“ sceną Laurą atėjo tam, kad nugalėtų. 26 metų mergina dar nežada, jog taps projekto laimėtoja, tačiau sekmadienio vakarą bus pasiryžusi sužavėti teisėjus ir tapti kūrybinės stovyklos dalyve.

„Esu aktyvus, kalbus žmogus. Energinga, stengiuosi būti pozityvi, labai veikli“, – save pristatė „X Faktoriaus“ dalyvė. Laura jau spėjo su mylimu žmogumi sumainyti aukso žiedus, susirado mėgstamą darbą.

Šiuo metu Laura studijuoja, dirba reklamos srityje ir net dėsto studentams rinkodaros pagrindus. Kaip 26 metų merginai – rodos nemažai padaryta, tačiau Laurai gyvenime trūksta muzikos ir scenos adrenalino. „Labai pasiilgau dainavimo, manau, kad scena man tinka. Kai užsidega lempos, prieš tave sėdi komisija… Mano minimalus planas – keturi „X Faktoriaus“ finalai“, – sekmadienį sakys ukmergiškė.

„X Faktoriaus“ scenoje mergina atliks „Journey“ dainą „Don‘t Stop Believing“. Šis pasirinkimas tiesiog išves iš proto teisėją Marijų Mikutavičių. Iki tol ramiai sėdėjęs, Marijonas nuo pirmųjų dainos akordų tiesiog pašėls: pradės aktyviai linguoti į taktą, o per priedainį iškels rankas į viršų, išmes savo užrašus, užlips ant scenos ir, galiausiai, kris Laurai po kojomis!

„Jeigu Marijonas laimingas ir aš esu laiminga. Neturiu net ką pasakyti“, – merginos pasirodymą komentuos Justė Arlauskaitė-Jazzu. „Tu šiandien nugalėjai“, – Laurą girs M. Mikutavičius.

Kaip sudainavo Laura, jei net pakėlė nuo kėdės visko mačiusį teisėją? Žiūrovai tai pamatys ir išgirs jau sekmadienį 19.30 val. per TV3.

„X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: