Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-10-15

„X faktoriaus“ dalyvė pakerėjo Samą: teisėjas merginai pats užleido savo kėdę

Jau visai netrukus, sekmadienį, TV3 savo žiūrovus pakvies stebėti antrąjį „Kėdžių iššūkį“ muzikiniame projekte „X faktorius“. Šįkart čia pasirodys jaunimo kategorijos atstovai. Sau komandą rinksis dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu, o kiti teisėjai turės tik patariamąjį balsą.

Laukia ypatingai sunkūs apsisprendimai. Talentingųjų dalyvių – 10, o kėdės tik 3… Ką sau į komanda pasirinks populiariausia šalies atlikėja?

„X faktoriuje“ pasirodys ir dėl vietos tiesioginiuose finaluose kovos Gerda Zaptoriūtė, Gabija Aleknavičiūtė, Marija Gevorkjan, Gabriela Ždanovičiūtė, Kotryna Dogadajeva, Justinas Mejeris-Ustin, Mindaugas Liegaudas, Roneta Saveiskytė, Valerija Vitkauskaitė, Gvidas Ropė-R. Guido.

Viena ryškiausių vakaro dalyvių – 22 metų G. Aleknavičiūtė. Mergina neslepia – prieš „Kėdžių iššūkį“ ji labai jaudinasi. „Jaučiu didelę įtampą. Žinau, kad ši kategoriją yra žiauriai stipri“, – laidoje pasakos išskirtinio vokalo savininkė.

Tačiau Gabija „X faktoriaus“ sceną sudrebino jau atrankų metu – merginos pasirodymas sužavėjo teisėjus ir ši išgirdo keturis užtikrintus „taip“. Vis dėlto pasirodo, kad Gabija niekur nesimokė vokalo. Dainuoti ji išmoko žiūrėdama vaizdo įrašus „YouTube“ bei klausydama Beyonce kūrinių. O dabar mergina jau ir pati koncertuoja renginiuose.

„Mano bėda yra ta, kad esu perfekcionistė ir maksimalistė, o tai kartai labai kiša koją. Visada viskas turi būti tobula ir nė vienos natos pro šalį“, – jau ir anksčiau yra sakiusi ji.

Atrankos metu J. Arlauskaitė-Jazzu Gabijai pripažino svajojanti turėti tokią mokinę savo komandoje. Ar tai galėtų reikšti, kad Gabijai kėdė jau garantuota? Deja, ne – jau ir praėjusio „Kėdžių iššūkio“ metu paaiškėjo, kad suklupti gali net ir šou lyderiai…

„Nesvarbu, koks tu būtumei, geras dainininkas ar blogas, jaudulys visada yra. Man jaudintis jau yra visiškai natūralu, nes aš kitaip nemoku. Viską imu į galvą ir noriu padaryti gerai. Dabar yra paskutinis etapas, kada sprendžiasi mano likimas. Einu dalintis muzika“, – prieš lipdama ant scenos atvirai sakys Gabija.

Tačiau gal mergina jaudinsis be reikalo?  „Praėjusį kartą pasakiau, kad tu esi žvaigždė. Šį kartą savo žodžių neatsiimu“, – komplimentų po jos pasirodymo negailės Saulius Prūsaitis.

„Bent jau nuo manęs, tau priklauso visos trys kėdės. Gali imti mano“, – prisidės prie pagyrų Saulius Urbonavičius-Samas ir  Gabijai užleis paties savo kėdę.

Pamatykite, kaip Samas užleidžia Gabijai savo kėdę: https://bit.ly/3mVbCVn

Kaip į tai reaguos Gabija? Kokią frazę jai ištars Jazzu? Galiausiai, ar mergina pateks į Jazzu komandą?

Atsakymai į šiuos klausimus – jau šį sekmadienį, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: