Gediminas Gražys photography

„X faktoriaus“ ir „Lietuvos balso“ dalyviai surengė koncertą – kūriniams atlikti pasirinko didžiulę levandų pievą

Penktadienio vakarą Danas Berlinskas, Deivydas Šnaras ir Goda Čirvinskaitė kvietė į romantišką vakarą „Levandų ūkyje“, žiedų jūroje buvo surengtas gyvo garso koncertas. O kaip teigė muzikiniuose projektuose išgarsėjęs ir savo auditoriją atradęs trio – dainuoti levandų lauke, leidžiantis saulei gausiai susirinkusiai publikai – įsimintina patirtis.

Kaip pasakojo buvęs „X faktoriaus“ dalyvis Danas Berlinskas, savo gyvenimo kelią su muzika jis iki šiol sieja, o panaši patirtis muzikiniuose projektuose ir noras kurti suvedė ir su dabartiniais kolegomis Goda ir Deivydu. „Su savo kolega Deivydu Šnaru pradėjome groti dar mokykloje. Susibūrėme į duetą, kuris po pažinties su Goda peraugo į trio. Goda taip pat projekto dalyvė, tik ji varžėsi „Lietuvos balse“. Kadangi abu įgijome panašios patirties muzikiniuose projektuose, pradėjome bendrauti ir galiausiai, koncertuoti kartu. Tiek Deivydas, tiek Goda, tiek aš – visi mėgstam akustinę, ramesnę muziką, kuri skambėjo penktadienio vakarą. O vakaras buvo nuostabus, susirinko keli šimtai žmonių, oras buvo puikus, leidosi saulė, atlikome žinomas lietuvių ir užsienio atlikėjų aranžuotes, pristatėme savo kūrybos dainas. Šis koncertas – vienas gražiausių“, – teigė D. Berlinskas.

„Levandų ūkio“ vadovė ir šeimininkė Giedrė Rybalko pritaria, vasarą sužydėjęs laukas turi savo aurą ir yra išskirtinė erdvė renginiams. Būtent to ir siekiama šį sezoną – praturtinti svečių patirtį ne tik nepakartojamu reginiu ir kvapu, bet ir malonumu pasiklausyti gyvos muzikos tiesiai ant pievos. „Šiais metais ūkyje startavo naujas konceptas – renginiai ir koncertai mūsų levandų pievoje. Čia net muzika skamba jautriau, o būti tarp žiedų ir klausytis gyvai atliekamų dainų – išties malonus potyris. Kadangi levandų žydėjimo sezonas tęsiasi bene iki pat rudens, tad ir progų atvykti į tokį koncertą –  ne viena. Neseniai čia skambėjo bardai, šį penktadienį trio atliekama muzika. Džiaugiuosi, kad ūkis gyvas ir gausus žmonių. Juk tokia ir jo esmė: burti, švęsti ir juo džiaugtis. Būtent dėl to savo ūkį nuo šiol naudosime ir įvairioms vasaros, vestuvių, krikštynų, didelėms ar privačioms šventėms. Norime, kad levandų grožiu galėtų pasidžiaugti kuo daugiau žmonių“, – dėstė G. Rybalko.

Levandų laukai dar žydi ir ūkis bus atviras iki pat rudens, visi norintys kviečiami apsilankyti. Renginio akimirkos užfiksuotos: Gediminas Gražys photography.

Gediminas Gražys photography

Parengė: Austėja Matusaitė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: