TV3 nuotr.

„X faktoriaus“ nugalėtojai Mindaugas ir Antuanas – apie tai, kodėl dainininkas nedainuoja, o architektas savo balsu užburia minias

Dėl žaviojo prancūzo Antuano ir santūriojo lietuvaičio Mindaugo dueto „Mando“ šių metų projekte „X faktorius“ iš susižavėjimo dūsavo begalė žiūrovų, tad nenuostabu, kad laimėjo būtent jie. O apie savo sėkmę ir kelią iki jos jaunuoliai papasakos jau šį sekmadienį, TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“.

Dueto gerbėjai sužinos, kodėl vokalą studijavęs Mindaugas nedainuoja, ir kaip Lietuvoje atsidūrė architektūrą baigęs prancūzas Antuanas, kurio gimtąja kalba dainuojamos baladės užkariavo lietuvių širdis.

Šiandien duetas mėgaujasi laimėjimu ir, žinoma, šlove, tačiau žvaigždžių liga jiems negresia, nes, pasak Antuano, jis tebesijaučia kaip žmogus, norintis dainuoti ir kurti. Nuo šios aistros jo neatbaidė nei ilgas kelias į laimėjimą, nei architektūros studijos, nei prieš tai buvusios nesėkmės.

Šis duetas jau pirmuoju pasirodymu pavergė ne tik žiūrovų, bet ir komisijos narių širdis – jiems šie plojo atsistoję. Tačiau Mindaugas neslepia, kad pradėjęs savo kelią projekte nemanė, kad jiedu laimės. Jis tikėjosi pasiekti finalą, tačiau didelių vilčių į laimėjimą nedėjo. Ir suklydo.

Šiandien Mindaugas dėkingas projektui, atnešusiam į jo gyvenimą daug naujų pažinčių, galimybių, ir, žinoma, koncertų.

Architekto svajonė

Antuanas papasakos apie pirmąją dainą, kurią kartu su Mindaugu dainavo „X faktoriaus“ scenoje. Jos istorija išties įspūdinga, o žodžiai – gilūs ir prasmingi. Duetas puikiai perteikė šią dainą žiūrovams, kurie, nesuprasdami nė žodžio, jautė kūrinio emocijas kiekviena ląstele.

Prancūzas atviras – iki šlovės teko nueiti netrumpą kelią. „Geriausia mokykla man būdavo vonia ir virtuvė. Mano mama visada sakydavo – Antuanai, nustok dainuoti, nenormalu yra visą laiką dainuoti. Bet aš esu įkyrus – dainuoju visada. Ji man sakė, kad netgi nueis pas psichoterapeutą, nes nėra normalu tiek daug dainuoti. Bet taip aš repetuodavau mamos namuose“, – pasakos Antuanas.

Jis laidos žiūrovams taip pat atskleis, kaip pats mokėsi dainuoti ir kas jam padėdavo. Muzika yra Antuano aistra, dėl kurios jis pasiryžęs mesti iki šiol jį maitinusią architektūrą. „Taip, aš paliksiu architektūrą, nes muzika yra mano svajonė. Nuo pat vaikystės aš dainuoju, erzinu savo draugus. Po „X faktoriaus“ gaunu daug žinučių nuo savo senų mokyklos draugų, kurie sako: „O tu toli nuėjai nuo mokyklos laikų, kai mus erzindavai dainuodamas dainas iš „Titaniko“. Taigi dabar prasideda geri laikai“, – įsitikinęs žavusis prancūzas.

Dalyvaudami projekte Antuanas ir Mindaugas ne tik gavo daug galimybių kurti, bet ir labai suartėjo, tapo draugais. Nors jų asmenybės skiriasi, tačiau jiedu išmoko kartu dirbti ir suderinti prancūzišką ekstravaganciją su lietuvišku sanrūrumu.

Norintys sužinoti, koks yra mėgstamiausias Antuano lietuviškas žodis, ką jis veikė Pietų Korėjoje ir kur duetas išleis „X faktoriuje“ laimėtus pinigus, kviečiami nepraleisti šio sekmadienio laidos.

Puokštė, atnešianti pavasarį į kiekvienus namus

Laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja Kristina Rimienė rubrikoje „Floristinis desertas“ sukurs bundančios gamtos spalvomis trykštančią pavasarišką gėlių puokštę. Floristikos dizainerė pademonstruos, kaip kuriamas šios puokštės karkasas, kuriam prireiks ne tik vielutės, kartono, bet ir spalvingos vilnos bei dekoratyvių rutuliukų.

Šiame originaliame karkase savo vietą ras šiurpiniai gvazdikai, vėdrynai, žaluma, zunda, dažytos tulpės ir chrizantemos. Tokia pavasariu alsuojanti puokštė įneš šviesos, šilumos ir džiaugsmo į kiekvienus namus.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: