TV3 nuotr.

„X faktoriaus“ žvaigždės ruošiasi neeiliniam startui: laukia iššūkiai ir naujas amplua!

Muzika ne tik suvienija ir suartina, bet ir puikiai dera su adrenalinu – būtent tuo įsitikinusios praėjusių metų „X faktoriaus“ žvaigždės. Ilgą laiką žiūrovus džiuginusios scenoje, Lukrecija Vasiliauskaitė, Gabija Radžiūnaitė ir Clara Giambino nusprendė nustebinti ne tik žiūrovus, bet ir save, ir jau šį penktadienį pasirodys kitu amplua – kaip populiariojo „Olybet 108 km moterų iššūkio“ dalyvės!

TV8 televizijos suburtas moterų iššūkis „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynėse, liepos 13-16 d. vykstančiose Palangoje, kiekvienais metais tampa tikra puošmena. Organizatoriai žada, kad šiais metais iššūkis nustebins ne tik pirmąkart dalyvaujančias, bet ir ištikimiausias šio renginio gerbėjas.

Šiemet šis moterų iššūkis švenčia jau 5-ąjį jubiliejų, o rudenį žiūrovus prie ekranų pakviesiantis „X faktorius“ – 10-ąjį. Nujausdamos, kad būtent jų ekipažas, neatsitiktinai pavadintas „X faktoriumi“, gali sukurti nepamirštamą šventę abiem progoms paminėti, balsingosios muzikinio projekto dalyvės nusprendė įrodyti, kad jos nepakeičiamos ne tik scenoje, bet ir pramoginiame-orientaciniame ralyje!

Galimybę sudalyvauti šiame ralyje Gabija vadina svajonių išsipildymu – pagaliau tą pavyks padaryti ne tik kaip žiūrovei, bet ir kaip dalyvei. „Iš šio iššūkio tikiuosi geriausio laiko – manau, jog bus smagi patirtis sudalyvauti tokiame dideliame renginyje. O dar šauniau tai, kad lenktynėse dalyvaus tik moterys!“

Vairuotojos rolę ekipaže užimsianti Gabija atvirauja, kad vairuoti jai labai patinka, o ir kelyje ji savimi pasitiki ne mažiau, nei scenoje. Be automobilio Gabija savo gyvenimo nė negalėtų įsivaizduoti – mergina pripažįsta, kad prie vairo praleidžia daugiau laiko nei namuose. „Po visą Lietuvą važinėju į koncertus, o kadangi dažniausiai vairuoju pati, esu tikra, kad su manimi palenktyniauti – gali būti reikalų!“ – juokiasi G. Aleknavičiūtė.

Balsingajai „X faktoriaus“ dalyvei Lukrecijai, kuriai ekipaže atiteks šturmanės vaidmuo, ši patirtis taip pat nauja. Tiesa, kartą ji yra dalyvavusi būtent ralio dalyviams skirtame talentų koncerte. „Iš šio renginio tikiuosi daug greičio ir smagaus laiko, kurį praleisime kartu su „X faktoriaus“ dalyvėmis. Pati kaip tik šiuo metu laikausi vairavimo teises – jau pramokau vairuoti. Labai apsidžiaugiau, kai balandžio mėnesį teoriją pavyko išlaikyti iš pirmojo karto. Maniau, kad niekada neišmoksiu vairuoti automobilio su mechanine pavarų dėže. Tačiau man pavyko įveikti ir tai! Liko tik išlaikyti praktikos egzaminą“, – džiaugsmo neslepia Lukrecija.

Tuo tarpu prancūzė, grupės „Aquarium de Clara“ lyderė Clara, labiau už viską nekantrauja sugrįžti į Palangą. Būtent čia praėjusiais metais mergina atostogavo su savo sužadėtiniu Arūnu – Palanga jai paliko tik puikiausius įspūdžius. O kur dar laukiančios niekuomet nebandytos pramogos…

„Šiek tiek jaudinuosi ir bijau. Nesu greičio mylėtoja, tačiau automobiliai man yra labai artimas dalykas. Mano tėtis jaučia didelę aistrą vintažiniams automobiliams, o kai buvau mažas vaikas, kartu su šeima priklausėme senovinių automobilių klubui. Labai daug laiko praleisdavome su šiuo klubu, lankydavome bendraminčius, keliaudavome su senoviniais automobiliais. Tiesa, šie automobiliai yra lėti, su jais nepalenktyniausi“, – atvirauja dar viena „X faktoriaus“ dalyvė.

Merginos žada, kad jų ekipažas nuolat skambės nuo dainų, o tuo įsitikinti galės ir visi tv3.lt žiūrovai. Liepos 15-ąją, penktadienį, pradėkite rytą stebėdami išskirtinį 108 km moterų iššūkį: https://play.tv3.lt/sport

O kol iki orientacinių varžybų dar liko keletas akimirkų, Gabija, Luka ir Clara ragina nepraleisti progos sudalyvauti jubiliejiniame muzikinio projekto sezone.

Nepraleiskite savo šanso – „X faktoriaus“ scena neabejotinai taps geriausiu tramplinu į muzikinę padangę! Pildykite anketą čia: https://www.tv3.lt/x-faktorius/atranka


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: