Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-11-07

„X faktoriuje“ – išskirtinis E. Sheerano pasirodymas: bendraus su dalyviais ir atsakys į jų klausimus

Šį vakarą – ilgai lauktas, pirmasis tiesioginis „X faktoriaus“ finalas, kurio metu scenoje pasirodys visi 12 dalyvių. Finalo metu žiūrovų laukia netikėtos staigmenos, o didžiausia jų – specialiai Lietuvos „X faktoriui“ skirtas pasaulinio garso atlikėjo bei dainų kūrėjo Edo Sheerano dėmesys.

Šiandien dalyvių priklausys nuo žiūrovų, kadangi šie savo mylimiausius finalistus galės palaikyti balsuodami. Du mažiausiai balsų surinkę stos prieš teisėjus. Atlikus išlikimo dainas scenos profesionalai nuspręs, kuris vienas dalyvis turi palikti šou. Pagrindinis TV3 projekto prizas – ne tik 15 tūkst. eurų, bet ir šlovė, garbė.

„X faktoriaus“ scenoje šiandien pasirodys Sauliaus Prūsaičio mokiniai: grupės „Mando“, „Aquarium de Clara“, „Bloom“.

Justės Arlauskaitės-Jazzu komandoje – Gabija Aleknavičiūtė, Gvidas Ropė ir Marija Gevorkjan.

Marijono Mikutavičiaus mokiniai – Alika Keene, Povilas Žilionis ir Lijana Stakauskaitė.

Saulius Urbonavičius-Samas sau į komandą pasirinko Nojų Žebrauską, Lukreciją Vasiliauskaitę ir Airidją Belozaraitę.

Garsusis E. Sheeranas ne tik sveikinsis su projekto finalistais, bet ir atsakys į „X faktoriaus“ dalyvių klausimus, pasidalins savo įspūdinga sukaupta muzikine patirtimi.

Pamatykite E. Sheerano pasisveikinimą: https://fb.watch/97jp8tippN/

Milijonus klausytojų pavergęs E. Sheeranas atskleis, kokius svarbiausius žingsnius rekomenduotų prieš lipant ant scenos, taip pat patars, kaip užpildyti sceną vienam. Atlikėjas atsakys, kaip sužavėti publiką, kaip jam pavyksta sukurti naujas dainas, kokie yra hitų elementai bei kurį kūrinį labiausiai mėgsta atlikti gyvai.

Išgirsti atsakymus į rūpimus klausimus iš tokio lygio dainininko – neįkainojama patirtis. Tai – išskirtinis dėmesys Lietuvos klausytojams ir visai „X faktoriaus“ komandai. Virtualų susitikimą suorganizavo muzikos įrašų leidybos milžinė „Warner Music Baltics“.

Britų popžvaigždė E. Sheeranas prieš savaitę išleido penktą studijinį albumą „=“. Albumas jau spėjo užkariauti muzikos topus visame pasaulyje. Lietuva – ne išimtis. Prabėgus vos savaitei po išleidimo, jis tapo klausomiausiu Lietuvoje.

Ateinantį pavasarį E. Sheeranas pradės pasaulinį koncertinį turą „+ – = ÷ x“ („The Mathematics Tour“). Tarp turo koncertų – ir pasirodymai Suomijos sostinėje Helsinkyje bei Lenkijos sostinėje Varšuvoje. Vasarą atlikėjas net 5 vakarams sugrįš į Londono Vemblio stadioną. Beveik dvejus metus trukęs ankstesnis E. Sheerano turas „Divide“ tapo populiariausiu ir daugiausia žmonių surinkusiu koncertiniu turu pasaulyje.

Įspūdingų staigmenų kupinas „X faktorius“ bei E. Sheerano patarimai – jau šį vakarą, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: