Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2016-05-12

„X Faktorius“ teisėjų patarimas savaitgalio atrankų pretendentams: „Per kelias dienas neišmoksite dainuoti. Atsipalaiduokite“

Jau šį savaitgalį Kaune vyks ilgai lauktos didžiojo muzikinio projekto „X Faktorius“ teisėjų atrankos. Apie šlovę ir žinomumą svajojantys dalyviai pirmą kartą pasirodys prieš projekto teisėjus. Jaudulys, baimė ir didelis noras sužavėti scenos profesionalus – kaip dalyviams seksis užkariauti garsiausių Lietuvos dainininkų širdis?

Didžiausio TV3 muzikinio šou teisėjų vietas užima Marijus Mikutavičius, Saulius Prūsaitis, Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Saulius Urbonavičius-Samas. Kam teisėjai pasakys „taip“? Kas gali sužavėti juos? „Atsidavimas muzikai, noras būti scenoje yra svarbiausia“, – įsitikinęs „X Faktoriaus“ teisėjas ir prodiuseris Samas.

Grupės BIX lyderis pabrėžė, kad dažnai pasitaiko ir tokių atvejų, kai profesionalai padeda atsiskleisti talentams: „Teisėjų rankose niekuo neišsiskiriantys virsta tikrais deimantais, brangiausiais perlais. Tai ir yra atrankos, niekada nežinai, kas tavęs laukia.“

Praėjusio sezono „X Faktorius“ parodė, kad žmonės nori matyti naujus veidus scenoje ir televizijos eteryje. Taigi, muzikinių talentų šou yra tai, ko jiems reikia. „Į Lietuvos muzikos padangę įžengė daug naujų, talentingų, charizmtiškų veidų. Trečiojo TV3 projekto „X Faktorius“ sezonas parodė, kad publikos simpatijas gali pelnyti „minkšti“ dalyviai kaip Jonatanas, ar turintys kalbėjimo ydą – kaip Aleksas“, – sako S. Urbonavičius-Samas.

„Taip“ pasakysiu tiems, kurie parodys norą būti scenoje. Jiems „X Faktorius“ nėra tiesiog būdas pasijuokti, pasimaivyti prieš draugus, ar pasirodyti televizoriuje. Žinoma, norisi linksmų dalyvių, nesijaudinančių, atsipalaidavusių“, – sako kitas teisėjas S. Prūsaitis.

Dalyviams labai svarbu iš anksto išsirinkti dainą, kuri atskleidžia vokalo galimybes, tinka prie balso tonacijos. S. Prūsaitis siūlo nepamiršti pagalvoti apie drabužius, makiažą, šukuoseną. „Įvaizdis labai svarbi pasirodymo dalis. Apgalvokite savo prisistatymą, tai taip pat yra labai svarbu. Jei žmogus scenoje mykia, parodo baimę arba nepasiruošimą, netikusį pokštą. „Per kelias dienas neišmoksi dainuoti. Atsipalaiduokite“, – pataria „X Faktoriaus“ teisėjas.

Kauno sporto halėje vyksiančias „X Faktoriaus“ teisėjų atrankas gali stebėti visi norintys. Palaikymas dalyviams yra ypatingai svarbus, dažnai nulemiantis ir teisėjų balsus. Jei esate labai nekantrus, įsigiję bilietą, pamatysite tai, ką TV3 žiūrovai išvys tik rudenį. Atrankos vyks gegužės 14-15 dienomis nuo 13.00 val. ir nuo 17.00 val. Bilietus galima įsigyti čia: http://goo.gl/uSX6qa

Primename, kad atrankos vyks ir Vilniuje: gegužės 28-29 dienomis. „X Faktorius“ – jau greitai per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: