XIX Aukštaitijos regiono eiliuotojų ir muzikantų šventė Raguvoje

Kas gali būti geriau nei po savaitės darbų, penktadienio vakarą įsisupti į muzikos ir poezijos skraistę? Tokią galimybę turėjo tie, kurie spalio 16-ąją susirinko į Raguvos kultūros centro salėje vykusią XIX Aukštaitijos regiono eiliuotojų ir muzikantų šventę ,,Rudens žiedai 2020”. Nors sudėtinga epidemiologinė situacija apribojo ir pakoregavo renginių formatą, tačiau jų neišsižadėta. Įvyko ir raguviškių planuota šventė. Šių metų ,,Rudens žiedai” buvo skirti Raguvos kultūros centro moterų vokalinio ansamblio ,,Baladė” 5-erių metų sukakčiai.

Čia buvo ir viešnių, ir svečių, ir ištikimų klausytojų. Lengvais it snaigėmis baltais meno vadovės Rimos Žudienės nertais skėčiais dekoruotoje salėje skambėjo įvairi muzika ir švelnūs dainininkų balsai. Tylų vakaro šydą virpino jautrios, negirdėtos ir mintinai žinomos eilės. Ansamblio ,,Baladė” moterys savo gerbėjams dar sykį dovanojo skambias dainas ir dalijosi savo kūrybinio kelio istorijomis.

Apdalintos gėlėmis, dovanomis ir gražiais palinkėjimais jos sceną užleido Traupio bibliotekai atstovavusiems svečiams iš Anykščių rajono, kurie atvežė Pauliaus Širvio kūrybos perlus. Savo kolegių nepamiršo ir muzikines dovanas joms skyrė solistas Henrikas Balčiūnas ir Vytautas Mažeika (klarnetas).

Prie muzikinių kūrinių puikiai derėjo ir kraštietės eiliuotojos Ilonos Mincienės kūryba bei pirmosios jos poezijos knygelės ,,Kelias į save” gimimo istorija.

Vakaro pabaigoje muzikinę puokštę visiems ,,Rudens žiedų” vakaro dalyviams įteikė dainingosios viešnios iš Biržų kultūros centro Papilio skyriaus moterų kvartetas ,,Rovėjūnės” (vad. Vigilija Macienė).

Laikas praskriejo kaip rudeninio vėjo pilku spalio dangumi genami debesys. Tik skirtingai nuo rudeninio vėjo šis vakaras buvo šiltas ir jaukus. O smagūs pokalbiai prie arbatos puodelio ir gimtadienio torto visą sunkių darbų savaitės nuovargį nubraukė tarsi lengva balta plunksna. 

Meno vadovė Ina Kuodienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: