Bendruomenės naujienosReporteris

XV poezijos konkursas „Baltojo balandžio sugrįžimas“

Gegužės 4 d. Šaulių rajono Kuršėnų kultūros centre vyko XV-tas respublikinis anykštėno Karolio Širvinsko vardo poezijos konkursas ,,Baltojo balandžio sugrįžimas“. Šventę pradėjo Kuršėnų vaikų ir jaunimo teatro grupė „IKARAS“. Jie parodė kompoziciją apie paukščius.

Renginį vedė konkurso organizatorė, Lietuvos labdaros ir paramos fondo „Baltasis balandis“ pirmininkė Aldona Širvinskienė. Konkurse dalyvavo virš keturiasdešimt kūrėjųai iš įvairių vietovių. Atvyko iš Lazdijų, Kauno, Klaipėdos, Mažeikių ir kitų rajonų. Panevėžio literatų klubą „Polėkis“ atstovavo Zita Skindzerienė, Ona Striškienė ir Emilija Valentinavičienė. Kiekvienas konkursui turėjo pateikti penkis eilėraščius, vienas iš jų buvo skaitomas.

Pertraukų metu grojo Kuršėnų jaunimo grupė „NETO“, bendrauta, pasikeista knygomis. Buvo galima įsigyti Lietuvos labdaros ir paramos fondo „Baltasis balandis“ išleistų knygų. Paskutinioji eilėraščių knyga „Kelias namo“, skirta Karolio Širvinsko (1980-2001) atminimui.

Joje yra paįstrietės Onos Striškienės eilėraštis „Kunigiškuose“ ir piniavietės Emilijos Valentinavičienės eilėraštis „Praskridai Tu lyg baltas balandis“.

 

Ona Striškienė, Lietuvos kaimo rašytojų sąjungos, Panevėžio r. literatų klubo „Polėkis“ narė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close