Organizatorių nuotr.

XXI BISTRAMPOLIO FESTIVALIS | GRUPĖS „SUBTILUS“ IR UKRAINOS ATLIKĖJOS VALERIYA KUCHERENKO JUNGTINIS KONCERTAS

„Subtìlus”, kartu su Ukrainos dainininke Valeriya Kucherenko rugpjūčio 20 d., sekmadienį, 18 val. surengs savo koncertą Bistrampolio dvare. Koncertas skirtas paminėti Ukrainos nepriklausomybės dieną.

Laurynas Vaitkus (tenorinė birbynė, lumzdelis),
Žygimantas Baltrūnas (akordeonas, klavišiniai),
Tautvydas Jurkša (akordeonas, keytar’as)
Vytautas Švažas (mušamieji, perkusija)
Lietuva
Dalyvauja VALERIJA KUČERENKO, Ukraina (vokalas)

Grupė sukūrusi unikalų skambesį, kurio nesupainiosi su niekuo, tai world/fussion, jazz, rock, modern folk, crossover stilių muzika. Klausytojai po koncertų kone vienbalsiai teigia, kad grupės nepriekaištingas muzikos atlikimas nepalieka abejingų. Energetika tiesiog sprogsta visų koncertų metu ir to neatsiejama dalimi yra kiekvienas grupės narys. Ir nesvarbu ar jie groja savo kūrybos muziką, džiazo standartą, rock – pop, ar modernų folką, jų koncertuose tai skamba dar negirdėtai.

Drauge su grupės vaikinais koncertuos Lietuvoje gyvenanti ukrainiečių dainininkė Valeriya Kucherenko, su kuria 2022 m. birželį pristatė dainos vaizdo klipą pagal ukrainiečių liaudies dainą „Chornobrivci“. „Muzika yra laisvė. Muzika yra viena kalba, kurią visi jaučia ir supranta“ -sako daininkė, o jai antrina Lietuvoje puikiai žinomos ir visų mėgiamos grupės „Subtilus“ muzikantai renkantys pilnas koncertų sales, kuriose kaista publikos šilta reakcija ir neslepiamas žiūrovų susidomėjimas būti įtrauktiems, įkrautiems  ir prakalbintiems viena kalba- muzikos kalba. Pašėlę scenoje, atsakingi gyvenime, kuriantys, ieškantys „subtiliečiai“ XXI Bistrampolio festivalio klausytojams pristatys vidinės energijos ir emocijų kupiną elektroninio skambesio spalvinę gamą persismelkusią lietuvišku autentiškumu.

Nepraleiskite progos pasimėgauti išskirtiniu koncertu, garantuojančiu gerą nuotaiką ir šimtaprocentinį įsitraukimą!

https://www.youtube.com/watch?v=2InOIa7YffQ

Bilietai:

https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/grupes-subtilus-ir-ukrainos-atlikejos-valeriya-kucherenko-jungtinis-koncertas-396822/

Renginio nuoroda:

https://www.facebook.com/events/228852836650457

Festivalį remia:

Lietuvos kultūros taryba, Panevėžio r. savivaldybė, UAB „Infes technologijos“


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: