Ž. Balčiūnaitė: iš Otavos į Panevėžį

Prieš savaitę Otavoje (Kanada) olimpinį normatyvą bandžiusi įvykdyti maratono bėgikė Živilė Balčiūnaitė pripažįsta, jog per anksti stojo prie starto linijos ir dėl to nefinišavo.

„Pilnai neatsigavau po Seule gautos traumos, o gamta tokių dalykų neatleidžia. Likus savaitei iki starto Kanadoje skausmo nebejaučiau, džiaugiausi, kad viskas gerai. Bet tai nereiškė, kad išgijau. Prieš 35-ąjį kilometrą pasitraukiau iš lenktynių, nes organizmas sureagavo, savisauga užblokavo ir tęsti varžybų nebegalėjau. Organizmo neapgausi, jis moka apsisaugoti,“- situaciją komentuoja Ž. Balčiūnaitė.

Nepaisant nesėkmių, stajerė noro bėgti neprarado. Dabar jos tikslas – visiškai išgyti ir bent šiek tiek atsitraukti nuo maratono. Artėjantį sekmadienį sportininkė dalyvaus Panevėžio „Eurovaistinės taurės“ bėgimo šventėje.

„Sulaukiau varžybų organizatorių ir miesto valdžios kvietimo. Sutikau, nes noriu gerų emocijų. Pasiilgau trumpesnių distancijų, noriu bėgti malonumui, o ne rezultatui. Noriu bėgti su šypsena ir pasidaryti sau šventę,“- artimiausius planus atskleidė Živilė.

Panevėžio „Eurovaistinės taurės“ bėgimas vyks gegužės 31 dieną. Starto vieta – Elektros gatvėje prie Aleksandro skulptūros. Daugiau informacijos ir registracija svetainėje www.eurovaistinestaure.lt.

Renginio programa:

10:00 val. – numerių atsiėmimas;

11:00 val. – vaikų bėgimas (7-12 metų);

11:10 val. – vaikų bėgimas (mažieji iki 6 metų);

11:30 val. – 10 km ir 5 km startas;

12:30 val. – 5 km apdovanojimai;

13:30 val. – 10 km apdovanojimai;

13:00 val. – 2,5 km startas;

13:30 val. – 2,5 km apdovanojimai;

14:00 val. – renginio pabaiga.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: