LaisvalaikisŽiniasklaida

Ž. Pinskuvienė išdavė, kas skleidė gandus apie jos skyrybas: „Jie žino mano silpniausią vietą“

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė atvira – ji ne kartą yra girdėjusi įvairių gandų iš savo politinių oponentų. Pasak moters, skaudžiausi yra tie, kurie liečia jos asmeninį gyvenimą. Politikė atvira – šeima jai itin brangi, o visų politinių oponentų kalbos visuomet tik ir liks kalbomis.

„Per ketverius savo, kaip merės, darbo metus aš praktiškai išvis neturėjau laisvo laiko. Net savaitgaliais dirbu – susitinku su žmonėmis. Tai nėra lengvas darbas, tačiau rinkėjai manimi pasitiki, jie mane palaiko – tai didžiausias įvertinimas. O su vyru esame sau davę pažadą, kad bent du kartus per metus išvyktume atostogų – pailsėti nuo visko, atsigauti. Tuomet man labiausiai patinka tiesiog ilsėtis, neveikti nieko, pagaliau išsimiegoti“, – laidoje „Ant bangos“ atvirauja Širvintų rajono merė.

Paklausta apie sklandžiusias kalbas apie jos skyrybas, Ž. Pinskuvienė nesutriko: „Tai yra mano politinių oponentų paskleisti gandai. Jie bando kritikuoti mano darbus, kai tai nepavyksta, imasi kitų kalbų. Gandai visuomet liks tik gandais. Jie žino mano silpniausią vietą. Šeimą aš labai vertinu ir branginu. Aš labai myliu savo vyrą ir labai jo pavydžiu. Tai man svarbiausia ir taip jie bando mane išmušti iš vėžių, bet jiems vis tiek nesigauna.“

Išskirtinis pokalbis su Širvintų rajono mere Živile Pinskuviene – jau šį trečiadienį, 21:00 val., laidoje „Ant bangos“, per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Tags

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button