Z.: Štai kaip iš tikro atrodo žinomas viešbutis (video)

Sveiki, istorija paprasta. Gavau Kalėdų proga dovanų kuponą poilsiui viešbutyje ir SPA „Trasalis“. Nieko nelaukdamas nusprendžiau atvykti į jį. Užsiregistravau sausio 3 dienai ir dabar noriu pasidalinti savo įspūdžiais.

Jau anksčiau girdėjau atsiliepimus apie „Trasalį“, bet galvojau, kad bus jie pasitaisę. Tačiau atvykęs – patys pamatysite mano „Youtube“ kanale „Nedirbk“ esančiame vaizdo įraše, ką gavau. Kambarys buvo toks, kad gero nelauk.

Po kambario apžiūros nuėjau vakarieniauti. Priėjęs prie personalo pasakiau, kad noriu kito kambario. Jie, nė kiek nesiginčiję perkėlė mane į kitą kambarį. Kurio filmuoti man tikrai nebereikėjo, nes viskas buvo taip pat, tik kad vietoje kilimo buvo nuo drėgmės išsipūtęs laminatas.

Po to manęs laukė vandens pramogos. Tik persirengus ir einant prie vandens, yra neigaliesiems skirta persirengimo zona. Ten padėtas ženklas „Atsargiai, slidu“ ir plastikinis indas vandeniui surinkti. Nes per stogą bėga vanduo.

Nusprendžiau nueiti į džiakuzi. Viena neveikė, antra – tik pusiau, trečia veikė, bet temperatūra buvo labai vėsi. Nusprendžiau nueiti į turkišką pirtį, bet ji irgi neveikė. Kitą rytą iškart išvažiavau, nors galėjau dar visą dieną naudotis jų vandens paslaugomis. Išvada: viešbutis yra tragedija, o vandens pramogos – pusė velnio. Personalas geras, supratingas – akivaizdžiai supranta, kokioje blogoje įstaigoje dirba, mat supranta ir kokios būna klientų nuotaikos.

P.S. Pastebėjome, kad jau keli pasiūlymų portalai atsisakė prekiauti viešbučio „Trasalis“ paslaugomis.

Subjektyvi autoriaus nuomonė nebūtinai sutampa su redakcijos: už skaitytojo turinį Aina.lt neatsako.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: