TV3 nuotr.

Žaidime „galvOK“ – netikėtas M. Bartuševičiaus prašymas: „Ar galima pakeisti kapitoną?“

Išgirdę trijų Mantų pavardes – Stonkus, Katleris ir Bartuševičius – tikriausiai kone visi lietuviai iškart žino, ko tikėtis. Tačiau nuo gero šou neatskiriami žinomi komikai šio vakaro TV3 laidoje „galvOK“ bus pasirengę ne tik pralinksminti – žaidimas reikalauja ir susikaupimo! Tad kuriam Mantui pavyks pademonstruoti savo pranašumą?

Mantas Bartuševičius žaidime taps Marijono Mikutavičiaus komandos nariu, o Mantas Stonkus susivienys su Mantu Katleriu.

Pastaroji komanda vienas kitą per dantį traukti pradės vos žaidimui prasidėjus. Pirmoji klausimų tema, patraukusi M. Stonkaus akį, bus apie moteris. Anot aktoriaus, toks klausimas neturėtų būti sunkus – juk jis jas puikiai pažįsta! Tiesa, visai kitaip pasirodys jo komandos kapitonui M. Katleriui. „Ne, nepažįsti. Jeigu labai gerai pažinotum moteris… Nebaigsiu sakinio“, – juoksis jis.

Visai kitaip žaidimą pradės priešininkų komanda, kuriai niekaip nepavyks sutarti dėl vieno teisingo atsakymo varianto. „O galima dar pakeisti kapitoną, ar jau kaip pradėjome, taip ir turime užbaigti?“ – neiškentės domėsis M. Bartuševičius.

Tiesa, klausimas apie mafiją, o tiksliau – apie daugelio pamėgtą filmą „Krikštatėvis“, šią komandą suvienys ir vėl. „Kažkur esu skaitęs, kad šis filmas turėjo daugiausiai įtakos mafijozų madai. Iki tol jie realiai atrodydavo kaip bet kur kitas banditas“, – savo mintimis dalinsis Marijonas, bet ar jis bus teisus?

Nuo temos apie madą ši komanda nepabėgs ir vėliau, tik antras klausimas bus ir dar sunkesnis! Komanda taip ilgai rinksis atsakymą, kad juos greičiau atsakyti skatins ne tik laidos vedėjas Andrius Žiurauskas, bet ir priešininkų komanda.

„Mūsų su Mantu laidoje tikriausiai nė nebus, taip? Pusantros valandos žaidimą vien iš jų galima padaryti…“ – sakys M. Katleris, o kaip netikėtai pasibaigs ši situacija, žiūrovai pamatys jau šį vakarą.

Pagaliau sulaukę savo eilės, M. Stonkus ir M. Katleris rinksis klausimų temą, pavadinimu „Net blizga“. M. Katleris jau ir ankstesnių žaidimų metu yra užsiminęs, kad pats nėra labiausiai tvarkos besilaikantis žmogus, tačiau visai kitokį pastebėjimą jis turės apie bičiulį M. Stonkų. „Mantas yra tikras švaros demonas – galbūt mums padės jo patirtis“, – aiškins jis.

Kad pasisukus kalbai apie tvarką M. Stonkui nėra lygių, vėliau teks pripažinti ir kitiems. „Man atrodo, kad nuo kito sezono mes laidoje turėsime Manto Stonkaus buities patarimus“, – sužavėtas sakys A. Žiurauskas.

Šio vakaro laidoje žiūrovai taip pat išvys ir įspūdingą pasirodymą – anot M. Stonkaus, jis bus geriausias per visą žaidimo istoriją!

Žaidimas „galvOK“ – šeštadieniais, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: