Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-04-03

Žaidime susirungę broliai Lavrinovičiai prisiminė savo senelę: atskleidė, kaip Velykoms ruošdavosi ji

Prieš pat Velykas TV3 žiūrovai prie savo ekranų kviečiami išvysti šventinę „galvOK“ laidą. Komandos kapitonai šįkart sulauks netikėtų ir visuomet šmaikščių svečių – brolių Lavrinovičių. Marijono Mikutavičiaus komandą papildys Kšištofas, o Mantas Katleris savo jėgas išbandys kartu su Darjušu.

Šeštadienio „galvOK“ laidoje broliai su savo komandų kapitonais bandys atsakyti į aktualiausius klausimus apie Velykas, dalyvaus eksperimentuose su stebuklingomis uogomis bei stebės įspūdingus mago Manto Wizard ir ledo šou meistro Mindaugo Tendziagolskio pasirodymus.

Nuo pat pirmų laidos akimirkų puikiu humoro jausmu pasižymintys broliai ims pokštauti. „Aš vyresnis nuo 10 minučių iki 4 mėnesių (juokiasi). Kai kurie žmonės tiki, kad tarp mūsų skirtumas yra 4 mėnesiai. Įsivaizduojate? O iš tiesų, tik 10 minučių“, – sakys Kšištofas.

Vis dėlto prasidėjus žaidimui, juokų kiek sumažės… Darjušas stebėsis, kodėl M. Katleriui niekaip neįtinka jo siūlomi atsakymai ir bandys įkalbėti jį į žaidimą pažvelgti taip, kaip ir į krepšinį – su komandine dvasia.

„Mantai, ką mes blogai darome, tai dirbame ne kaip komanda. Jie dirba kaip komanda. Mums reikia pajausti vienas kitą“, – tikino kapitoną D. Lavrinovičius, rodydamas puikų Kšištofo ir Marijono pavyzdį.

Nepaisant to, Darjušas broliui nenusileis, ir netgi pasidalins istorijomis iš jų šeimos. „Atsimenu, kaip kiaušinius dažydavo senelė. Ji dėdavo kiaušinius į svogūnų lukštus, apvyniodavo virvele, dėdavo į pėdkelnes ir virdavo. Bet tai nėra greitas procesas“, – pasakojo jis.

Apie močiutę užsimins ir Kšištofas, kuris sulaukęs vieno klausimo, netgi užsinorės jai tuoj pat paskambinti. Deja, pasirodo, kad ji neturi mobiliojo telefono…

Kas padės greitai ir paprastai numarginti kiaušinius? Kuo ypatingas brangiausias pasaulyje velykinis kiaušinis? Kaip virti kiaušinį, kad jo lukštas būtų ypač tvirtas?

Į visa tai broliai Lavrinovičiai kartu su savo komandų kapitonais bandys atsakys jau šį vakarą, 19.30 per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: