„Žaidžiu ir mokausi“

Panevėžio lopšelis-darželis „Žvaigždutė“ direktorė  Jurgita Ablėnė

   Panevėžio lopšelyje-darželyje „Žvaigždutė“ nuotolinio darbo metu, sulaukiamas grįžtamasis tėvelių ryšys, kuriame tėveliai dalinasi ne tik smagiomis, bet ir naudingomis užduotėlėmis. Ugdytiniai atlieka mokytojų atsiųstas lavinamąsias užduotėles, kūrybines, eksperimentus, atlieka mankšteles. Taip pat vaikučiai muzikuoja ir dainuoja daineles, kurias atsiunčia meninio ugdymo mokytoja Kristina. Atlieka logopedinius pratimus, kuriuos rekomenduoja Kristina ir Dilmantė.

   Balandžio 2-ąją minima Tarptautinė vaikų knygos diena ir Pasaulinė autizmo supratimo diena, kurią minėjo ir įstaigos vaikučiai. Tarptautinę vaikų knygos dieną minėjo „Boružėlių“, „Saulutės“, „Mėnulio“, „Kačiukų“, „Drugelių“, „Bitutės“ ir dalinosi su mokytojomis Renata, Edita, Vaida, Audronija, Zita ir Lina savo sukurtu knygos viršeliu ar savo mėgstama knygele, užduotėlėmis su knygutėmis. „Bitutės“ ir „Pelėdžiukų“ grupių ugdytiniai su mokytojomis Lina ir Ingrida minėjo Pasaulinę autizmo supratimo dieną vilkėdami mėlynais rūbais ir kurdami mėlynus lašiukus.

   „Kiškučių“ ir „Ežiukų“ grupių ugdytiniai su mokytojomis Ina, Danute, Vitalija J. ir Zene dalinasi savo nuotoliniu mokymusi ir siunčia įvairias nuotraukas, ką nuveikia ir kokias užduotis atlieka namuose. „Nykštukų“ grupės ugdytiniai kuria „Pavasario ženklus“, pagal suplanuotą mokytojų Vilmos ir Vitalijos V. savaitės temą. „Smalsučių“ grupės ugdytiniai dalinosi su mokytoja Ramune ir auklėtojos paėjėja Kristina praleistu laiku gryname ore ir ieškant žydinčių žiedų, bei paskui juos spalvindami namuose. „Viščiukų“ grupės vaikučiai dalinasi su mokytoja Sandra akimirkomis „Nuo daigelio prie žiedelio“, piešia, tapo, aplikuoja, sodina svogūnėlius.

   Taip pat „Saulutės“ ir „Mėnulio“ vaikai su tėveliais tęsia ilgalaikius projektus „Pykšt ir Pokšt“ eksperimentai ir dalinasi su mokytojomis Edita ir Vaida, atliktais eksperimentais. „Žaliojo gaublio“ ir „Mėgintuvėlio kelionės“ projektai taip pat  tęsiami su mokytojomis Ingrida ir Lina, bei ugdytiniais.

   Nuotolinio mokymo metu mokytojos ir mokytojų padėjėjos kuria metodines priemones ir laukia kada galės panaudoti jas su vaikais.

   Įstaigos direktorė linki visiems nenutraukti ugdymo ir žaisti su ugdytiniais, nes žaidimas yra svarbus kiekvieno vaiko raidai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: