Žaisti teatrą vaikams patinka

Kovo 26d. Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos teatro studijos „Žaidžiame teatrą“ nariai, 1-4 klasių mokiniai, kartu su savo vadove Valerija Augutavičiene dalyvavo miesto bendruomenių rūmuose vykusioje vaikų ir jaunimo teatro šventėje „Drąsiau, drambly“, skirtoje Tarptautinei Teatro dienai paminėti.

Šis renginys vaikams buvo tikra sielos šventė, nes jo metu turėjo galimybę gausiai susirinkusiems žiūrovams suvaidinti savo sukurtą spektaklį „Undinėlė“ didelėje scenoje, pasižiūrėti kitų miesto mokyklų ir darželių teatro būrelių spektaklius, pasivaišinti tėvelių surengtomis vaišėmis.

Ne pirmus metus Teatro būreliui vadovaujanti pradinių klasių mokytoja metodininkė Valerija Augutavičienė pritaria minčiai, kad teatras kviečia mąstyti, analizuoti ir žvelgti į gyvenimą ne akimis, o siela, ir džiaugiasi, jog mokiniams patinka vaidinti, kad jie noriai renkasi į repeticijas, kad mokinių tėveliai mielai talkininkauja kuriant spektaklio dekoracijas ir kaukes, organizuojant išvykas.

Laukia teatro studijos „Žaidžiame teatrą“ pasirodymo ir „Žemynos“ progimnazijos mokiniai, nes žino, kad bus įdomu, gražu. Mokyklos scenoje spektaklį „Undinėlė“, pastatytą pagal to paties pavadinimo H. K. Anderseno pasaką, jaunieji aktoriai parodys balandžio 16 dieną ir skirs jį vieno garsiausių pasakų kūrėjo H. K. Anderseno 210-osioms gimimo metinėms paminėti. Pasidžiaugę jau pastatytu spektakliu, teatro studijos nariai ims kurti naują, nes vaidinti- jų miela veikla, jų galimybė išreikšti save ir savo gebėjimus parodyti kitiems.

 

Aušra Vaitkienė
Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, atstovė ryšiams su visuomene


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: