Beržų progimnazijos nuotr.

,,Žalia yra pagrindinė pasaulio spalva, iš kurios atsiranda grožis”

,,Žalia yra pagrindinė pasaulio spalva, iš kurios atsiranda grožis(tėvas Calderon de la Barca)

Kai žemė serga ir yra užteršta, žmogaus sveikata yra neįmanoma. Norėdami išgydyti save, turime išgydyti mūsų planetą, o dar geriau – neleisti jai sirgti.

Dvi bendradarbiaujančios Panevėžio miesto mokyklos, Beržų ir Rožyno progimnazijos, padedant Panevėžio miesto savivaldybei ir pedagogų švietimo centrui, lapkričio 29 d. Rožyno progimnazijoje suorganizavo respublikinę 1-4 klasių mokinių praktinę konferenciją ,,Mes – Žemės dalis”. Šis renginys skirtas tam, kad dalijantis mintimis, pastebėjimais, įžvalgomis bei atradimais kartu geriau pažintume Žemę, jos paslaptis ir nors šiek tiek prisidėtume prie gamtos saugojimo.

Renginyje dalyvavo mokiniai ir jų mokytojai iš visos respublikos. Parengtus 35 pranešimus skaitė net 56 mokiniai. Gvildenamos temos buvo pačios įvairiausios, bet visos jos susiję su gamta, jos stebėjimu, tyrinėjimu, saugojimu, gamtos išteklių tausojimu, rūšiavimo svarba, vartojimo mažinimu. Mokiniai dalijosi savo tyrinėjimų pastebėjimais, atradimais bei išvadomis.

Dėkojame UAB Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centro Rinkliavų administravimo ir kontrolės padalinio vyriausiajai vadybininkei Miglei Antanėlienei, kuri papasakojo apie atliekas ir jų rūšiavimo kultūrą, UAB ,,Aukštaitijos vandenys” ryšių su visuomene specialistui Svajūnui Mikeškai, atskleidusiam vaikams vandens paslaptis ir, žinoma, visiems mokytojams,  neabejingiems aplinkosaugos problemoms, paruošusiems mokinius konferencijai ,,Mes – Žemės dalis”.

Konferencijos organizatorės Beržų progimnazijos pradinio ugdymo ekspertė Vaida Ūsienė ir Rožyno progimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Inga Čingienė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: