AINA.LT nuotr.

Žaliojoje girioje dingusi garbaus amžiaus panevėžietė iki šiol nesurasta

Gausios policijos, kariuomenės, savanorių, medžiotojų ir kitų geranoriškai nusiteigusių žmonių paieškos Panevėžio rajone Žaliosios girioje dar antradienį dingusios 1936 metais gimusios panevėžietės rezultatų nedavė, tačiau pareigūnai nusiteikę moterį bet kokia kaina surasti.

Apie spanguoliauti išvažiavusią ir Žaliojoje girioje dingusią senolę jos artimieji policiją informavo dar antradienio pavakare, nuo tada ir buvo pradėtos paieškos. Trečiadienį buvo pakelti dronai, iškviesti kinologai su pėdsekiais šunimis, tačiau pradingėlės rasti nepavyko.

Moters iš pradžių buvo ieškota Klimbalos viensėdžio apylinkėse, tačiau ketvirtadienį paaiškėjus naujos aplinkybės jos paieškos buvo praplėstos iki Stumbriškio. Į paieškos vietą atvykęs jaunas vairuotojas iš Biržų policijai nurodė, jog minėtą moterį antradienį jis šiek tiek pavežėjęs. Tačiau paieškos ir naujoje vietoje jokių rezultatų nedavė.

Paieškos buvo tęsiamos ir penktadienį nuo ryto. Kaip sakė Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos poskyrio vyresnysis specialistas Tadas Martinaitis, moters ieškoma visose galimose jos buvimo vietose, o paieškai praplėsti veikiausiai bus pakeltas ir sraigtasparnis.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: