Zarasai skelbia turizmo sezono pradžią

Zarasai skelbia turizmo sezono pradžią

1038
0
DALINTIS

Zarasai pradeda 2017-ųjų turizmo sezoną ir kviečia nerti į Zarasus. Poilsiautojų jau laukia vandens pramogos, sodybos, paplūdymiai, nepakartojama gamta, o vasarą ir pamėgti bei nauji festivaliai.

Paskutinį gegužės savaitgalį Lietuvos ežerų sostinė triukšmingai skelbia: „Zarasai – tarytum vasara“ ir pradeda turizmo sezoną:

Zarasų rajono meras sako, kad naujam turizmo sezonui jau pasiruošta. Namų darbus atliko ir apgyvendinimo, ir maitinimo, ir laisvalaikio praleidimo paslaugas teikiantys verslininkai. Ruošiantis turizmo sezonui suderinta ir tai, kad visą informaciją kaip, kur pailsėti ar apsigyventi ežerų krašto lankytojai gaus turizmo informacijos centre.

Poilsiautojų jau laukia ir Zaraso ežero sala:

Ne tik vandens pramogomis ir malonumais, išpuoselėtomis kaimo turizmo sodybomis Zarasai kviečia džiaugtis šią vasarą. Anot mero, daugybė renginių, edukacinių programų ir kitokių pramogų laukia kiekvieno turisto:

Per trys šimtai ežerų, paplūdimiai, pušynai, miškai, sodybos ir pramogos Zarasų krašte laukia turistų kaip ir kasmet. O šiemet šūkiu „Zarasai – tarytum vasara“.

NĖRA KOMENTARŲ

PARAŠYTI KOMENTARĄ

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.