Zarasų gyventojų saugumui bus įrengtas šaligatvis

Galvojant apie žmonių saugumą, dar viename Lietuvos mieste – Zarasuose, Žemaitės gatvėje bus įrengtas šaligatvis pėstiesiems, kurio sutvarkymui susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevič įsakymu skirta ES struktūrinių fondų lėšų. 

„Skiriant lėšas šalies infrastruktūrai gerinti daug dėmesio skiriame gyventojų patogumui bei saugumui. Siekiame, kad geresni keliai, patogūs šaligatviai ir dviračių takai atsirastų ne tik Lietuvos didmiesčiuose, bet ir regionuose. Zarasuose, Žemaitės gatvės dalyje nėra šaligatvio, nors pėsčiųjų ir automobilių judėjimas čia gana intensyvus. Žmonės, neturėdami kitos išeities eina tiesiog kelkraščiais ir ypač tamsiuoju paros metu būna prastai matomi. Džiaugiuosi, kad galvojant apie Zarasų gyventojų saugumą jų mieste bus įrengtas išties reikalingas šaligatvis“, – sako susisiekimo ministras J. Narkevič. 

Įgyvendinus projektą Žemaitės gatvėje bus įrengtas šaligatvis pėstiesiems, taip pat perėjos ties visomis sankryžomis su kitomis gatvėmis, tad pėstieji bus saugesni judėdami šia gatve. 

Projektui įgyvendinti skirta 214 303,00 eurų ES struktūrinių fondų lėšų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: