„Žemei reikia draugų“

Žemele, motinėle,
Kas aš būčiau be tavo žolės,
Be melodijos margo paukštelio?
Be tavęs nebūtų ir manęs…

Tokiais žodžiais prasidėjo Pasaulinės Žemės dienos minėjimas Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centre.
Kovo 18 dieną į centro foje rinkosi mokiniai ir mokytojai, pasipuošę žalios spalvos kaspinėliais, nešini raudonos spalvos širdelėmis Žemei.

Skambant muzikos garsams, visi renginio dalyviai susikibo rankomis ir tarsi apkabinę Žemę, pagerbė įnešamą Žemės vėliavą.
Mokiniai eilėmis sveikino Žemę, dėkodami jai, linkėdami meilės, vilties ir tiesos.

Centro direktorius Petras Leikauskas kvietė mylėti Žemę, saugoti, globoti. Direktorius pabrėžė, kad Žemei reikalingi ne tik dideli, bet ir maži darbai.

Šventę tęsė centro pop grupės „Muzikos vaikai“ dainorėliai, vadovaujami mokytojos Rasos Macelienės. Šoko „Svajoklių“ būrelio nariai, kuriuos moko Ineta Šukienė, Svetlana Poliakova.
Pirmoji Žemės mėnesio pagerbimo dalis baigėsi Žemės vėliavos, inkilų kėlimu centro teritorijoje bei simbolinio Žemės rutulio kūrimu ir jo puošimu raudonomis širdelėmis.

Renginiai vyks iki balandžio 22 dienos – visą Žemės mėnesį: piešinių konkursas „Medis – mano draugas“, orientacinė veikla „Susidraugauk su medžiu“, viktorina „Bendravimas su gamta“, pavasarinis aplinkos tvarkymas, makulatūros rinkimas ir kitos akcijos.

Tegul visur ir kasdien mūsų darbus ir darbelius lydi sėkmė. Ir tebūnie jie visi sušildyti ne tik mūsų rankų, bet ir širdies šiluma – tuomet ir Žemei bus šventė.

Janina Ragažinskaitė, Danguolė Matiliūnienė
Panevėžio „Šviesos“specialiojo ugdymo centro mokytojos


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: