Bendruomenės naujienosReporteris

Žemės diena „Žemynos“ progimnazijoje

Kovo 20 diena yra pasaulinė Žemės diena ir pavasario lygiadienis. Ši diena kiekvienais metais minima Panevėžio „Žemynos“ progimnazijoje.

Mokykloje, pavadintoje lietuvių žemės derlingumo deivės vardu, natūralu atkreipti dėmesį į gamtosaugines problemas, į gamtos reikšmę žmogui.

Šiais metais taip pat visi mokyklos mokiniai išėjo į kiemą, kur skambėjo poeto posmai apie Žemės ir pavasario piršlybas, kalbėjo biologijos mokytoja G. Skorupskienė ir mokyklos direktorius R. Grilauskas, primindami, jog visi esame atsakingi už mus supančią gamtą, kad ir mažais darbais galime prisidėti prie Žemės resursų taupymo arba švaros palaikymo. Ketvirtokai šoko šokį Žemei, visi mokiniai atsinešė savomis rankomis padarytus spalvingus Žemės rutulio simbolius.

Pats iškilmingiausias momentas buvo Žemės vėliavos pakėlimas virš mokyklos. Mokytojos G. Skorupskienė ir R. Dilienė iniciavo ir kitus Žemės dienos renginius: antrojo aukšto stende surengta 5–8 klasių mokinių rašinių paroda „Laiškas Žemei“, aktų salėje įvyko septintokų gamtos mokslų viktorina „Žeme, aš taip noriu žinoti…“

Lina Žukauskienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close