,,Žemynoje“ startavo ,,Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ- 2017“

“Tikra aktyvi draugystė – tai savitarpio parama.

 Mano draugas pritaria mano sumanymams, o aš pritariu jo.

 Mes kartu einame į priekį, nors mūsų mintys ir būtų skirtingos”.                                                                                                                                                                                                                            J. V. Gėtė.

Kovo 20d. Panevėžio ,,Žemynos“ progimnazijoje, kaip ir daugelyje  bendrojo ugdymo įstaigų  Lietuvoje, startavo visą savaitę truksianti (kovo 20-26d.) ,,Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ-2017“.

“Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ“  (jau aštuntą kartą) Lietuvoje  kasmet inicijuoja bei organizuoja emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“.

Ši savaitė ,,Žemynoje“  skirta draugiškiems tarpusavio santykiams, pagarbiam bendravimui, kurio, iš tiesų, stokojama daugeliui,- tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Mūsų tikslas šią savaitę-parodyti mokiniams ir ne tik, kad galima nuveikti daug gerų, gražių darbų, sugalvoti ir įgyvendinti daug įvairių dalykų, užsiėmimų, įvairiapusiškos veiklos, tuo parodant, kad mes netoleruojame ir nepritariame patyčioms.

O nuveikti visą šią savaitę tikrai bus galima daug. Mokiniams visą savaitę siūlysime ,,išsilaipinti“ vis kitoje draugystei, draugiškumui skirtoje ,,stotelėje“. Jų net trylika: ,,Kino teatro“, ,,Foto“, ,,Gyvo garso“, ,,Prajuokink draugą“, ,, Sporto“, ,,Literatūros“ , ,,Tarpžinybinio bendradarbiavimo“, ,,Pramogų“ bei kt. stotelės.

,,Veiksmo savaitės” pabaigoje ,,Galutinėje  stotelėje” apdovanosime draugiškiausius bei aktyviausius klasių mokinius, apibendrinsime nuveiktus darbus.

Tikimės ir viliamės, kad pasibaigus šiai ,,Veiksmo savaitei”, mokiniai savo geru, gražiu  elgesiu, pagarba, tolerancija,  rodys  pavyzdį kitiems, skleis  teigiamas, gėrio, grožio  emocijas, o patyčių, žeminančio elgesio, užgauliojimų ne tik realiame , bet ir virtualiame gyvenime, visuomenėje  bus mažiau.

Socialinė pedagogė L. Bernadickaitė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: