Bendruomenės naujienosReporteris

„Žemynos“ kūrėjai džiaugiasi „Jaunųjų kūrėjų galimybių tribūna NEVĖŽIS“ projektu

Vasario 7 d. jau septintą kartą Panevėžio regiono jaunieji kūrėjai buvo pakviesti į kasmetinę( nuo 2013 metų) didelę gražią šventę- „Jaunųjų kūrėjų almanacho 2019“ sutiktuves, kūrėjų apdovanojimus, „Sidabrinio Nevėžio“ statulėlių įteikimo Metų literatui ir Metų iliustruotojui ceremoniją. Tai projekto „Jaunųjų kūrėjų galimybių tribūna NEVĖŽIS“ renginys, kuriame aptariama jaunųjų literatų ir dailininkų kūryba, apdovanojami geriausių kūrinių autoriai.

Kasmet nuo projekto pradžios šiame projekte dalyvauja ir  Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos moksleiviai. Šiais metais „Žemynos“ jaunųjų kūrėjų būrys itin gausus. Jame 7a klasės mokinė Toma Kraujelė ( mokytoja Dalia Liorančienė), 5c klasės mokiniai Benas Kuchalskis, Vėjas Liktoras , Deimantė Zelenauskaitė ( mokytoja Liudmila Putauskienė), 5a klasės mokinė Austėja Kavoliūnaitė, 8b klasės mokiniai Unė Prakapaitė, Beata Jakštaitė, Aelita Entkutė, Skaiva Blauzdytė, Greta Stakionytė, Paulina Medeckytė, Deimantas Jakniūnas ( mokytoja Aušra Vaitkienė).  Kiekvienas jaunasis kūrėjas džiaugėsi šventėje dovanų gavęs projekto ženklelį ir „Jaunųjų kūrėjų almanachą „Nevėžis“2019 “, kuriame rado gražiai iliustruotus savo kūrinius.

Pasak rašytojo Igno Šeiniaus, tas „kas kuria, stumia Žemę pirmyn“ , todėl mokytojai skatina mokinius kurti. Džiugu, kad prie to skatinimo prisideda ir mokinių tėveliai. Keletas jų mielai dalyvavo šventėje ir yra dėkingi mokytojams ir šio projekto organizatoriams už suteiktą galimybę jų vaikams atskleisti savo kūrybinius gebėjimus.

  Aušra Vaitkienė, Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros  mokytoja metodininkė, atstovė ryšiams  su visuomene


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Žymės

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close