Bendruomenės naujienosReporteris

„Žemynos“ mokiniai – iniciatyvos „Pasaulio tautų teisuoliai“ projekto dalyviai

Š. m. rugsėjo mėn. Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos  8b klasės mokiniai Mindaugas Gvergždys, Deimantas Jakniūnas, Beata Jakštaitė ir  Unė Prakapaitė dalyvavo tarptautinės kūrybinės iniciatyvos „PASAULIO TAUTŲ TEISUOLIAI“ projekte, skirtame pasaulinei taikos dienai paminėti.  Projekto tikslas- ugdyti mokinių sąmoningumą siekti laisvės, saugumo ir teisingumo , užtikrinant saugią aplinką, gerbiant skirtumus ir saugant pažeidžiamus asmenis, kovojant su diskriminacija, rasizmu, antisemitizmu, ksenofobija ir homofobija.                                

Dalyvaudami šiame projekte aštuntokai turėjo galimybę daugiau sužinoti apie Pasaulio tautų teisuolius, jų veiklą,  giliau pamąstyti  apie taikos svarbą pasaulyje,   patobulinti anglų kalbos žinias bei darbo su informacinėmis ir komunikacinėmis technologijomis įgūdžius. Mokiniai sukūrė 3 minučių trukmės tinklalaidę anglų kalba apie Lietuvos Respublikos Prezidentą dr. Kazį Grinių, kuriam yra suteiktas Pasaulio tautų teisuolio vardas, publikavo įrašą virtualioje erdvėje. Jaunuoliai  akcentavo būtinybę gyventi taikoje ir jos laikytis, atsisakyti smurto, paskatinti visas šalis susilaikyti nuo bet kokio priešiškumo aktų.                                                            

Visiems projekto dalyviams ir jiems vadovavusiai  anglų kalbos mokytojai Jolitai Petkevičienei įteikti diplomai už  istorinių faktų atrinkimą ir perteikimą tinklalaidėje anglų kalba .

 Aušra Vaitkienė, Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros  mokytoja metodininkė, atstovė ryšiams  su visuomene


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close