„Žemynos” pedagogai išvykoje

Kiekvienas mokytojas savo darbe siekia ugdymo kokybės,todėl sistemingai tobulina savo profesines kompetencijas.

„Žemynos” progimnazijos pedagogai dėkingi mokyklos administracijai,kultūrinio darbo organizatorių grupei už galimybę dalyvauti išvykoje, kvalifikacinėje programoje ,,Edukacinę vertę turinčios mokymo(si) erdvės”.   

Susipažinome su Zapiškio Šv.Jono Krikštytojo bažnyčia, jos 16 a.ištakomis Romuvos vietose, prisikėlimu naujam gyvenimui šiandien. Nustebino Šakių miesto rudenėjantis grožis ir 24 varpų karliono muzika.

Aplankėme Sūduvos krašto perlą – Gelgaudiškio dvarą, kurio istoriją kūrė dar LDK giminės – Gelgaudas, Sapiegos,Chodkevičiai…

Vietovė garsi ne tik Tado Blindos filmavimais, bet ir brangiausia Lietuvos višta, šveicariškais sūriais ir kitomis pikantiškomis detalėmis. O didikų kulinarinį paveldą visais pojūčiais įvertinome Zyplių dvaro ,,Kuchmistrų” virtuvėje.   Jau vakarėjant pasiekėme Sudargo piliakalnių kompleksą.

Nuostabiausia gamtos panorama, iš kurios akyliausi gali pamatyti Tauragės,Tilžės ir Ragainės bokštus, pagilinti istorijos žinias. Ir prasmingas stabtelėjimas prie paminklo Selindžeriui ir jo knygai ,,Rugiuose prie bedugnės”. Visada buvo, yra ir bus žmonių, pasiryžusių ,,stovėti prie bedugnės krašto”, kad išgelbėtų kitus.   

Įspūdžiai puikūs, įgytomis žiniomis, atradimais belieka dalintis tiek su kolegomis, tiek su mokiniais.       

LIUDMILA PUTAUSKIENĖ, lietuvių kalbos mokytoja


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: