,,Žemynos“ progimnazijos mokiniai- aktyvūs pilietinės iniciatyvos ,,tolerancijos mozaika“ dalyviai

,,Žemynos“ progimnazijos mokiniai- aktyvūs pilietinės iniciatyvos ,,tolerancijos mozaika“ dalyviai

1662
0
DALINTIS

,,…Tolerancija  – tai žmogaus pripažinimas, kad ir koks jis bebūtų.

Draugystė nepriklauso nuo skirtumų. Nesvarbu, kaip tu atrodai, svarbu, koks tu esi.

Tolerancija augina mus, o mes auginame toleranciją!

Užuojauta ir tolerancija yra ne silpnumo, bet didelės stiprybės ženklas…

 Būkite tolerantiški, bet ne abejingi!”

Štai tokias mintis apie toleranciją savo kūrybiniuose darbuose-skaidrėse, piešiniuose  išsakė 1-8 klasių mokiniai  Tarptautinę tolerancijos dieną- lapkričio 16 d.

Kiekvienais metais mokykla  aktyviai dalyvauja  pilietinėje  iniciatyvoje, skirtoje paminėti Tarptautinę tolerancijos dieną. Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis-TOLERANCIJOS MOZAIKA.

Mozaika – tai piešinys, paveikslas,  kuriamas iš įvairių medžiagų (keramikos, akmens, metalo, medžio) panašios formos ir tekstūros gabaliukų, kurios turinys- piešinio tema, atspindinti tolerancijos temą.

,,Žemynos“ sukurta tolerancijos mozaika, – iš labai paprastų priemonių: piešiniai- iš spalvoto popieriaus skiautelių, pagrindinė mozaika- iš tuščių  kartoninių dėžučių. Jas  mokiniai paįvairino  geltonos spalvos akcentais- draugiškumo, pakantumo, stiprybės simbolis mums visiems.

Ar  mes gyvensime visuomenėje, kurioje vyrauja  tolerancija, susiklausymas, pagarba,  pakantumas  vienas kito atžvilgiu, priklauso nuo mūsų visų.

Taigi būkime tolerantiški.

 

Socialinė pedagogė L. Bernadickaitė, 2015-11-16

 

 

NĖRA KOMENTARŲ

PARAŠYTI KOMENTARĄ

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.