,,Žemynos“ progimnazijos mokiniai esė konkurso ,,S p y g l y s k i š e n ė j e“ dalyviai ir laimėtojai

Balandžio 17d. ,,Žemynos“ progimnazijos mokiniai – esė konkurso ,,Spyglys kišenėje“ dalyviai ir 5c klasės mokiniai dalyvavo kino centro „Garsas“ XI tarptautinio kino festivalio „Europos kinas ir dieną, ir naktį“ Jaunimo programos ,,Pažadinti žvilgsniai“ atidaryme.

Kino teatro ,,Garsas“ festivalio dalyviai ir žiūrovai žingsniavo raudonu kilimu, juos pasitiko Čarlio Čaplino personažas- vienas žinomiausių XX a. aktorių ir režisierių, kuris maloniai sutiko su mokiniais nusifotografuoti.

Festivalio atidarymo metu dalyvių pasveikinti atvyko muzikinė jaunimo grupė ,,BIGSURAS“. Po trankaus koncerto įvyko esė konkurso „Spyglys kišenėje“ dalyvių apdovanojimas.

Esė konkurso tikslas: atskleisti jaunimo požiūrį į patyčias, jų keliamą grėsmę, ugdyti kūrybiškumą, saviraišką, toleranciją, mokyti reikšti savo mintis šia aktualia tema.

Net 47 geriausi kūrybiniai darbai iš įvairių Panevėžio miesto, ir ne tik, bendrojo lavinimo mokyklų buvo atrinkti ir pristatyti šiam esė konkursui.

„Žemynos“ progimnazijos mokiniai (Augustas Kiela, Deividas Juška (5ckl., mokytoja L. Žukauskienė), Austėja Maniušytė (6c kl., mokytoja D. Liorančienė), Karolina Juknevičiūtė (7b kl., mokytoja Z. Kazlauskienė), Aistė Lemežytė (8b kl., mokytoja Z. Kazlauskienė), dalyvavę šiame esė konkurse ,,Spyglys kišenėje“, kaip ir kiti dalyviai, paskatinti padėkomis.

Džiaugiamės, kad Augustas Kiela (5ckl., mokytoja L. Žukauskienė) tapo III vietos laimėtoju už esė ,,Gera širdis didybės nežino“. Jam įteiktas padėkos raštas ir specialus prizas.

Visa 5c klasė už aktyvų dalyvavimą festivalio atidaryme apdovanota edukacine kelione į Kupiškio kraštotyros muziejų.

Po apdovanojimų visų laukė vokiečių režisieriaus Edwardo Bergerio filmo „Džekas“ peržiūra. Tai filmas apie dešimtmetį berniuką Džeką, kuris kartu su savo mažuoju broliuku Manueliu, ieškodami savo mamos, patiria daug sunkių gyvenimo išbandymų.

Kupini gerų, teigiamų emocijų, su giliais apmąstymais apie matytą filmą ,,Džekas“ grįžome į mokyklą…


L. Bernadickaitė, 2015-04-17

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: