Bendruomenės naujienosReporteris

„Žemynos“ talentai nesislepia

Tuo galima buvo įsitikinti š. m. vasario 7d. progimnazijoje vykusiame renginyje „Talentų šou“.             

Norinčių dalyvauti talentų šventėje, atskleisti savo neeilinius sugebėjimus buvo išties daug. Netrūko  įvairių šokių stilių šokėjų, dainininkų, muzikantų, dailininkų, gimnastų, krepšinio kamuolio varinėtojų, Rubiko kubo dėliotojų, skaitovų, artistų. Kiekvienas dalyvis savo pasirodymą buvo gerai apgalvojęs, puikiai parengęs. Gerų žodžių jiems negailėjo visi komisijos nariai.

Pirmoji vieta  ir pagrindinis prizas atiteko šokėjai Martai, grakščiai sušokusiai svajingą, užburiantį šokį. Prizais ir padėkos raštais buvo apdovanoti visi šou dalyviai.

Dėkodamas talentams už malonius įspūdžius, kuriuos jie suteikė gausiai susirinkusiems žiūrovams (mokiniams, jų tėveliams, mokytojams), už  džiaugsmo, pasigėrėjimo akimirkas, už įdėtą darbą, progimnazijos direktorius Vidmantas Vilutis pabrėžė, kad visas gausus dalyvių būrys- laimėtojai, nes laimėjo visų juos stebėjusių žmonių simpatijas. Salė audringais plojimasis pritarė direktoriaus žodžiams. Geros nuotaikos netrūko niekam. Džiugina tai, kad kiekvienas pasirodymas buvo sutiktas ir palydėtas su pagarba dalyviui, nesijautė įtampos, konkurencijos.

Puiki popietė. Daugiau tokių pozityvių renginių. Teklesti talentai.

 

Aušra Vaitkienė, Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros    mokytoja metodininkė, atstovė ryšiams  su visuomene


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button