Pradžia Bendruomenės naujienos „Žibintų slėnio“ šviesos Daukniūnuose

„Žibintų slėnio“ šviesos Daukniūnuose

0

Lapkričio pabaiga Daukniūnuose nušvito jaukia žibintų šviesa, kuri šeštadienio pavakarę praskraidino bendruomenės susibūrimą. Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinys kartu su gyventojų bendruomene „Daukniūnai“ organizavo įspūdžių ir veiklų kupiną dieną. Šio renginio įgyvendinimą parėmė Panevėžio rajono savivaldybė.

Šeštadienio popietę vaikai ir suaugusieji buvo kviečiami prisijungti prie kūrybinių dirbtuvių, kurių metu Viktorija Atstupėnienė ir Romualda Galeckienė mokė kaip namų sąlygomis pasigaminti jaukius žibintus. Tam reikėjo įvairių dydžių stiklainių, dekoro priemonių ir kantrybės. Į kūrybinį procesą įsitraukė ir vaikai, ir paaugliai, ir suaugusieji. Tądien pagaminti žibintai papuošė salę, kurioje svečiai iš kaimyninio kaimo pristatė savo koncertinę programą.

Pirmą kartą Daukniūnus aplankė vaikų ir jaunimo muzikos kapela „Smilgenė“, kuriai vadovauja Audrius Dervinis. Vos spėję grįžti ir apdovanojimą parsivežti iš Kaune vykusių varžytuvių „Grok, Jurgeli“, jaunieji muzikantai vėl stovėjo priešais publiką ir smagiai šypsodamiesi dovanojo gražiausius muzikos kūrinius. Daukniūniečius taip pat aplankė Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio rajono policijos komisariato pareigūnai, kurie priminė, kad tamsiuoju metų sezonu reikia dar atidžiau saugoti savo gyvybę ir su savimi visuomet turėti atšvaitą. Ar einant keliu iš mokyklos, ar skubant į autobusą po darbo, ar minant dviratį – visur svarbiausias akcentas ir pagrindinis papuošalas turi būti atšvaitas. Būtent juos šventės dalyviams bei žiūrovams svečiai iš policijos ir įteikė.

Šviesos žibintų ir atspindžių nutvieksta pavakarė Daukniūnuose netruko baigtis. Suskambo dar kelios polkos bei valsai, įteiktos padėkos prisidėjusiems prie renginio įgyvendinimo, palinkėta žiemos metu nepamiršti šviesos ir šeimyniškai pasitikti artėjantį Advento periodą.

Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinio vadovė Arneta Matuzevičiūtė

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.