Žilvino Trato ir Inetos Stasiulytės seksualūs kūnai nepadarytų gėdos net ir Mičui Bakenonui bei Pamelai Anderson

Kiekvienas lietuvis nors kartą metuose turi aplankyti tą 99 kilometrų gintarais nuklotą Baltijos jūros pakrantę. Kalbama, kad didžioji dalis mūsų netgi yra pradėti kopose…

Kasmet bevažiuojant autostrada perskaitome straipsnį apie skurstančius Palangos verslininkus ir iškart norime jiems padėti. Atvykstant visada pasitinka paslaugios močiutės, kurios siūlo ištaigingus apartamentus skalaujamus jūros vandens. „O kai eini Palangoje Basanavičiaus gatve seksualios panos žiūri į tave“,-  dainavo legendinė grupė „Pompa“. Mus tarsi neša garsų kakofonija link tilto, pakeliui būtinai nusifotografuojam su slidžiu pitonu, už kelių metrų su beždžionėle ir surenkame maksimalų balą trenkę į bokso kriaušę, o paplūdimyje nusiperkam karštą čeburėką ir šaltą, šaltą a… gėrimą. Ir visa tai juk yra fantastiškas poilsis lietuviškame pajūryje.

Bet atsipalaidavusiems piliečiams juk būtinai nutinka ir daug „smagių“ dalykų: jie skęsta, fechtuojasi šašlykų iešmais, konfliktuoja su apartamentų valdytojomis, springsta didžiuliu cepelinu, o kur dar įstrigęs kačiukas medyje ar nesėkmingos vestuvių ceremonijos paplūdimyje. Visais atvejais bus pasiryžę padėti mūsų „Gelbėtojai Išgelbėtojai“.

Tęsiant jau patikrintas „Medikai Paramedikai“ tradicijas, juodas humoras naujajame Tado Vidmanto režisuotame seriale liesis per kraštus, paskanintas seksualiais kūnais, vasaros saule ir jūros purslais.

Naujajame „Go3” originalaus turinio seriale gelbėtojų ir nelaimėlių „komandas“ sudarys: Mantas Bartuševičius, Karina Stungytė, Marius Repšys, Valentinas Krulikovskis, Ineta Stasiulytė, Žilvinas Tratas, Marius Pocevičius, Petras Kuneika, Ieva Delininkaitytė, Vitalija Mockevičiūtė, Mindaugas Stasiulis, Justinas Jankevičius, Julius Žalakevičius, Neringa Varnelytė ir daugelis kitų.

Pasak aktoriaus Žilvino Trato, jis net specialiai ruošėsi savo vaidmeniui.

„Serialui „Gelbėtojai Išgelbėtojai“ specialiai ruošiausi ir dirbau ant „six pack“, bet netikėtai gavau traumą ir negalėjau sportuoti kurį laiką. Bet komanda sako, kad gerai atrodžiau ir taip, teks jais patikėti“, – šmaikštavo Ž.Tratas.

„Mano personažė seriale yra visai ne aš. Bet smagu, kad po fotosesijos mudu su Žilvinu prilygino legendiniam Mičui Bakenonui (akt. David Hasselhoff) ir Pamelai Anderson“, –  juokėsi Ineta Stasiulytė.

Pirmieji „Gelbėtojų Išgelbėtojų“ seksualiais kūnais galės grožėtis bei ieškoti pažįstamų juokingų situacijų nuo lapkričio 10 d. galės naujos kartos televizijos „Go3” žiūrovai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: