TV3 nuotr.

Žinomas krepšinio treneris V. Šeškus pribloškė A. Žiurauską: „Dar niekada taip nesidžiaugiau“

Šių metų balandžio mėnesį švenčiama visai mūsų šaliai svarbi data – Lietuvos krepšinio 100-metis. Būtent todėl mylimiausiame TV3 žaidime „galvOK“ šįkart dalyvaus nuo antrosios mūsų religijos – krepšinio – neatskiriami vyrai. Tai  – Virginijus Šeškus ir jo sūnus Edvinas. Jau kurį laiką Virginijus savo sūnų treniruoja krepšinio aikštelėje, bet ar pavyks treneriui nugalėti Edviną ir visai kitokiame žaidime?

Laidoje V. Šeškus taps Marijaus Mikutavičiaus komandos nariu, o E. Šeškus – Manto Katlerio.

Šios savaitės žaidimas prasidės kaip niekad gardžiai – laidos vedėjas Andrius Žiurauskas neslėps nuostabos, mat gaus tokią dovaną, kokios dar niekuomet laidos metu nėra gavęs. O žavėtis tikrai bus kuo – V. Šeškus į laidą atsineš savo paties keptą šimtalapį! Tiesa, kaip paaiškės vėliau, varške ir aguonomis pagardintą ir daugelio mėgstamą pyragą treneris iškepė su šiokia tokia pagalba iš šalies.

„Atsiprašau, aš labai jaudinuosi – šiandien pasisveikinimas yra visai kitoks. Aš dar niekada mūsų žaidimo istorijoje taip nesidžiaugiau mūsų svečiais. Tebūnie tai skamba kaip pareiškimas: „Visi ateities žaidimo „galvOK“ svečiai, pagalvokite prieš atvykdami. Pagalvokite taip, kaip tai padarė Jonavos krepšinio klubo treneris Virginijus Šeškus!“ – neslėpdamas emocijų sakys A. Žiurauskas.

Taip pat vedėjui rūpės ir kitas klausimas – kaip Edvinas jaučiasi žaisdamas komandoje, kurią treniruoja jo paties tėvas Virginijus? „Sunku. Net ir dabar negalėsiu atsakyti daugiau, nes žinau, kad ir minutės mažės, ir krūvis treniruotėse didės… O ir čia atvažiavau tuščiomis, o jis – su šimtalapiu… Vienas minusas jau yra“, – juoksis į klausimą smalsaujančiam laidos vedėjui atsakydamas Edvinas.

Tačiau tai – ne vieninteliai atviri prisipažinimai, kuriais tėvas ir sūnus pasidalins šio šeštadienio laidoje. Edvinas žinomas ne tik dėl garsaus tėvo ar savo pasiekimų krepšinio aikštelėje, bet ir dėl to, jog beveik prieš metus vedė savo ilgametę mylimąją, puikiai iš socialinių tinklų daugeliui pažįstamą buvusią krepšininkę Dalią Belickaitę. A. Žiurauskui netrukus parūps, ar V. Šeškus dažnai pasvajoja tapti seneliu? Žiūrovai sužinos, ką iš tiesų apie tai galvoja Virginijus.

Ir nors žaidime šįkart dalyvaus vien vyrai, jiems teks gvildenti ir su moterimis susijusius klausimus. Štai gavę klausimą apie Didžiojoje Britanijoje atliktą mokslininkų tyrimą, Mantas ir Edvinas turės nuspręsti, kokios moterys vyrus traukia, o kokios – atstumia.

„Mane atstumia ryškiai lūpas išsidažiusios moterys. Aš bijau, kad jos ir mane išdažys lūpdažiu. Jos tikrai atrodo gražiai, bet bučkio į žandą nenorėčiau“, – prisipažins M. Katleris.

Edvinas jam pritars – anot krepšininko, baisiausia, jei toks lūpdažis išteptų marškinius. „Per atstumą – viskas gerai, bet jei ji artėja, iškart yra pavojus“, – apie ryškų lūpdažį mėgstančias moteris juokaudamas sakys Edvinas.

„Merginos, klausykitės abiem ausimis!“ – žiūrovų dėmesį į tokį faktą sieks atkreipti A. Žiurauskas, tačiau ar komandai į gautą klausimą pavyks atsakyti teisingai?

O štai kita komanda – Marijus ir Virginijus – turės įveikti klausimą apie vyrus. „Vyrų psichologijoje, vyrui iš esmės kartais reikia pabūti gaujoje. Jam reikia kažkur išeiti su chebra ir pakalbėti apie tuos dalykus, apie kuriuos negali pakalbėti su savo antrąja puse, nes jai, galbūt, rūpi kiti dalykai. Nuo to, kad vyras pabūna vilkų gaujoje, jis tikrai tampa geresnis. O ar sveikesnis? Abejoju“, – juoksis svarstymais besidalindamas M. Mikutavičius.

Kokie eksperimentai vyks žaidimo metu, kad dalyviams netgi teks papuošti nosį specialiais akiniais? Kodėl laidoje A. Žiurauskas prisipažins meilėje M. Katleriui? Galiausiai, kuris krepšinio žinovas – tėvas ar sūnus – išplėš pergalę šiame žaidime?

„galvOK“ – šeštadieniais, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: