TV3 nuotr.

Žinomi vyrai atskleidė, kokie košmarai aplanko dažniausiai: sapnuoja tai, ko labiausiai bijo

Jau mažiau nei už savaitės Lietuvos šou pasaulio padangę sudrebins vienintelis toks muzikos renginys, kurio tiek žiūrovai, tiek žvaigždės laukia visus metus – M.A.M.A muzikos apdovanojimai 2022. Šiemet apdovanojimus patikėta vesti neeiliniam duetui – humoristui bei aktoriui Mantui Stonkui ir didžėjui Jonui Nainiui-Jovani. O tam, kad „apšiltų“ prieš didįjį renginį, vedėjų duetas jau šį šeštadienį savo jėgas išbandys ir kitur – linksmajame TV3 žaidime „galvOK“.

J.Nainys šio vakaro žaidime taps Manto Katlerio, o M. Stonkus – Marijono Mikutavičiaus komandos nariu. Tai ypač nustebins laidos vedėją Andrių Žiurauską – juk anksčiau žaidime dalyvaudami neatskiriami bičiuliai – du Mantai – būdavo vienoje komandoje!

Kaip laidoje aiškinsis M. Stonkus, sprendimą žaisti skirtingose komandose abu jie priėmė kone iškart, be didesnių pasitarimų. „Tegul jis skleidžia sparnus – išėjo vesti M.A.M.A su vienu, dabar dar į kitą komandą išėjo… Mūsų draugystė liko praeityje“, – progos patraukti draugo per dantį nepraleis M. Katleris.

Bandydamas sutaikyti draugus, J. Nainys pasidalins kitu pastebėjimu. Juk visi, esantys šio vakaro žaidime, turi vieną panašumą – jau yra vedę svarbiausius šalies muzikos apdovanojimus!

„Ne. Ne visi…“ – kartėlio neslėps šios progos kol kas dar negavęs A. Žiurauskas.

Garbė vesti prestižinius M.A.M.A muzikos apdovanojimus praeityje yra atitekusi ir Marijonui Mikutavičiui, ir Mantui Katleriui – pastarasis apdovanojimus prieš 5 metus vedė kartu su M. Stonkumi. Tuo tarpu J. Nainys į M.A.M.A apdovanojimų vedėjo rolę grįžta po 10 metų. Pirmąkart tokia proga jam atiteko karjeros pradžioje.

M.Stonkus ir J. Nainys laidoje žadės, kad ir šių metų M.A.M.A nepaliks abejingų. Sausio 27 dieną Kaune įvyksiančiuose muzikos apdovanojimuose, kuriuos tiesiogiai stebėti kvies ir TV3 televizija, pasirodys ryškiausios, įdomiausios ir mylimiausios scenos žvaigždės: Beatrich, FSG, „Kamanių šilelis“, Algirdo Kaušpėdo ir Viktoro Diawaros projektas „KAnDIs“, Vaidas Baumila, Jessica Shy, Justinas Jarutis, Monique bei daugelis kitų.

Vis dėlto šio vakaro žaidimas, kitaip nei artėjantys apdovanojimai, suksis ne vien aplink muziką – vakaro svečiams teks atsakyti ir į aibę kitokių klausimų.

Štai klausimas apie tai, ką vienas žinomas žmogus yra palikęs savo bičiulio dukrai, privers apie tai susimąstyti ir M. Katlerį. Ką savo draugo M. Stonkaus dukrai galėtų palikti jis?

„Manteli, pagalvok, ką aš palikčiau Cecilijai. Savo „Vespą“? Savo gimtadienį?“ – siūlys M. Katleris, o M. Stonkus besijuokdamas pridurs, kad, matyt, greičiau tai būtų USB laikmena su jo paties nuotraukomis arba vaizdo įrašais.

Tiesa, vėliau jis pridurs, kad perdovanoti kam nors savo gimtadienį – ne tokia jau bloga idėja. „Žinote, mano sūnaus Pranuko gimtadienis yra gruodžio 22 dieną. Pranas taip pat nėra labai patekintas švęsti savo gimtadienį prieš pat Kalėdas, nes kai kurie mėgsta sukčiauti: „Čia tau bus dovanėlė ir su Kalėdomis, ir su gimtadieniu“. Negražu“, – sakys M. Stonkus, o likusiems žaidimo dalyviams beliks tik pritarti.

Kaip visuomet, žaidime netrūks ir asmeniškų istorijų. Štai M. Katleris prabils apie savo košmarus. „Dažniausiai sapnuoju tai, ko bijau. Pavyzdžiui, kad užlipu ant scenos, ir neturiu ką pasakyti. Dar visą laiką sapnuoju ir tai, kad ateina cunamis“, – sakys jis, o kokie sapnai kamuoja J. Nainį, išgirsite šio vakaro laidoje.

Daugiau atvirų istorijų ir daug juoko – jau šiandien, šeštadienį, 19.30 val. laidoje „galvOK“ per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: