Žirgų lenktynėse prizus skynė ukmergiškiai ir viešnia iš Latvijos

Spalio 10-ąją, Savivaldos dieną, miesto hipodrome vyko Amerikos ir rusų veislių ristūnų varžybos-bandymai. Jose buvo šeši važiavimai. Net tris pirmas vietas iškovojo Monikos ir Edvardo Vinskų šeima, dvi – viešnia iš Latvijos.

Lenktynės prasidėjo Seimo pirmininkės Loretos Graužinienės ir rajono mero Rolando Janicko sveikinimais.

Pirmame važiavime rungėsi A reitingo suaugę žirgai. Buvo varžomasi dėl Ukmergės mero taurės. Šiame važiavime pirmą vietą iškovojo viešnia iš Latvijos – Tatjana Martinsone su žirgu Coming Heart. Antras atvažiavo mūsų rajono atstovas Kazys Trota, bet jį diskvalifikavus antrą vietą užėmė jauniausias varžybų dalyvis, ukmergiškis Dainius Pered-nikas su Torpediniu Kateriu. Jis buvo apdovanotas ir specialiu prizu, skirtu jauniausiam dalyviui. Trečias – Valdas Vencevičius su Burbulu iš Alytaus rajono.

Antrame važiavime dėl Seimo pirmininkės L. Graužinienės įsteigto „Pivonijos“ prizo lenktyniavo 2012 metų gimimo žirgai. Greičiausia buvo ukmergiškė M. Vinskutė su Monet Augustinu. Antras – K. Trota su Ilves Tooma, trečias – Mečislovas Radzevičius su Ukmergės Lunatiku.

Trečiame važiavime dėl Seimo nario Kazio Grybausko ir UAB „Medalva“ įsteigto „Moko akmens“ prizo varžėsi 2011 metų gimimo žirgai. Tai buvo vienintelis važiavimas, kuomet prizinės vietos atiteko ne ukmergiškiams. Greičiausia čia buvo viešnia T. Martinsone su Koman Sel. Antras – Ernestas Juškauskas su Dante Star iš Lazdijų rajono, trečias – Juozas Kvakšys su Miražu iš Širvintų.

Ketvirtame važiavime dėl UAB „Valroba“ įsteigto „Šventosios“ prizo rungėsi B reitingo suaugę žirgai. Pirma čia vėl buvo M. Vinskutė su Griausmu. Antras – Stanislovas Kėrys su Immobiliare iš Varėnos rajono, trečias – J. Kvakšys su Pacha des Douets.

Penktame važiavime dėl „Vilk-mergės“ prizo, įsteigto Seimo nario Arūno Dudėno ir UAB „AASE“, lenktyniavo suaugę C reitingo žirgai. Šiame važiavime varžėsi E. Vinskus su Nut Augustinu. Žirgas lenktynių pradžioje išsiveržė į priekį, tačiau sušuoliavo ir atsiliko. Bet E. Vinskus ristūną suvaldė, pradėjo lenkti kitus dalyvius ir likus keletui metrų iki finišo išsiveržęs į priekį nugalėjo. Antras buvo D. Perednikas su panevėžiškiui Alvydui Banėnui priklausančiu Domino. Trečias – A. Banėnas su Hotline Baff.

Šeštą, finalinį Paguodos prizą, įsteigtą UAB „AASE“, laimėjo tik ukmergiškiai. Greičiausias buvo Gintaras Radzevičius su Dalavaru. Antras – Vigimantas Perednikas su Bačiumi, trečias – Valdas Gurskas su Britva.

Varžybų pabaigoje buvo surengtos Lygiosios lenktynės, kuriose jodamos varžėsi merginos. Pirma atjojo Eglė Giedraitytė su Dakaru, antra – Agnė Jancevičiūtė su Gintarine Ledi, trečia – Gabrielė Čerbaitė su Iksu.

 

gimtoji_zeme


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: