Žiurkes miesto centre naikins “Dezinfa”

Šiandien Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna susitiko su UAB „Dezinfa“ Panevėžio padalinio vadovu Rolandu Vinkšneliu. Susitikime aptartos graužikų naikinimo iš miesto centro galimybės.

„Sužinojome apie tai, kad miesto centre esančiame pastate įsiveisė žiurkės, ir nusprendėme padėti spręsti šią problemą. Siūlome suteikti nemokamas šių gyvūnų naikinimo paslaugas“, – sakė R. Vinkšnelis.

„Esame tikrai dėkingi už parodytą iniciatyvą ir geranoriškumą. Mielai pasinaudosime siūlymu, tik pirmiausia privalome susitarti su pastato savininku, kad leistų mums tvarkyti jam priklausantį objektą. Mat tai privati nuosavybė, į kurią lįsti nevalia“, – teigė Savivaldybės administracijos direktorius T. Jukna.

Toks susitikimas planuojamas artimiausiomis dienomis. Kartu bus tariamasi, kaip iš statinio išvežti čia benamių suneštas šiukšles, o vėliau pastatą užkonservuoti.

Tuo tarpu UAB „Dezinfa“ pateiks rekomendacijas, kokios priemonės būtų geriausios kovojant su graužikais. Kad būtų efektyviau, bus svarstoma galimybė naikinti žiurkes ir šalia esančiuose objektuose.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: